Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszogatás első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszogatás első randin?

Figyelt kérdés
Pasi felajánlotta, hogy hoz magával 1 üveg bort egy parkba...de visszautasítottam, mert egyértelmű mi a szándéka. Rosszul gondolom?
2017. júl. 26. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért, mi a szándéka?


Mi is ültünk már ki este bp-i magaslatra borozgatni és nézegetni a kivilágított várost, full romantikus.

2017. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi is söröztünk első randin, nagyon jó volt. Természetesen nem a piáláson volt a hangsúly, de egy-két korsó mellett élvezetes az első randi :) Kicsit hisztis vagy.

22/L

2017. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
2. vagyok: több éve együtt vagyunk ezt még hozzátenném.
2017. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon aggódsz, hogy nem lesz tiszta a bor... akkor vidd te és a poharakat is.
2017. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak ezért utasitottad vissza, jó hülye vagy.. Az h kicsit borozgatni akar abba nincs semmi. Annyi van benne h könnyebben megy tőle a kommunikáció. Azért a legtöbb első randi sokaknak feszülten megy
2017. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is söröztünk az első randin. 9 éve vagyunk együtt
2017. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Wow, szerencsétlen egy üveg bort akart hozni egy kiülős randira (ami szerintem tök jó dolog, ráadásul be sem rúg az ember ennyitől), ezen mit lehet így kombinálni? Szerintem ő járt itt jól, hogy elhajtottad, mondom nőként.
2017. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, biztosan be fog drogozni téged, és elad Amszterdamba... Vagy a parkban, mindenki előtt rád mászik...

Kicsit paranoiás vagy, nem? :D

2017. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod, le akar itatni és utána a bokorban akar megerőszakolni, semmiféle jóra nem szabad gondolni, csak a rosszra.


Istenem b*zdmeg...

2017. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én javasoltam az első randin, hogy iszogassunk. Ő hozott egy üveg bort, aztán vettünk egy pezsgőt is, kb. 12 órán voltunk együtt, irdatlanul jól szórakoztam. Két éve boldogan élünk. :)

Nekem az iszogatós randik mindig sokkal jobban alakultak, nemhiszem hogy bármi gubanc lenne belőle.

22L

2017. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!