Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj aki oda volt értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki oda volt értem összejött mással. Miért csinálják ezt a csajok? Nem ez az első

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Talán azért mert sz..rtál a fejére, nem törődtél vele, se a kapcsolattal.

Az nem elég egy jól működő kapcsolathoz, hogy csak a csaj tegyen meg mindent, a pasi is tegye oda magát eléggé!

2017. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor a csaj csak oda volt érted, de ennél több nem történt köztetek. Nem tudom, miért nem veled jött össze, erre csak te tudhatod a választ.

Így látatlanban azt tippelem, hogy azért jött össze mással, mert vele össze tudott jönni, veled meg nem. Gondolom, azért csinálják ezt a csajok, mert kapcsolatot akarnak, és nem elég nekik annyi, hogy hosszú időn keresztül odavannak valakiért.

2017. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen a világ. Az egyoldalú dolgok gyakran zátonyra futnak, mily meglepő.

Nem éred meg a további erőfeszítést hiszen semmi biztosítékot nem kínálsz sem a továbbiakra sem úgy en bloc bármire nézve.

2017. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki vagyok lelkileg
2017. júl. 15. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem volt oda érted, csak te hitted azt, vagy nem tettél elég erőfeszítést a kapcsolatért.
2017. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh.... annyira idegesítőek az olyan típusú pasik mint Te. Mikor elveszíted akkor kell neked ugye? Mikor szeretett akkor meg leszartad? Ne menj a 3,14csba :( gondolj bele a csaj h kilehetett miattad..
2017. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom 20 alatt lévő kislányról beszélünk. Avagy 20 feletti suta emberkéről akinek esze egy teás kanál szintjén van. Az EQ intelligenciája pedig alacsonyabb mint egy hideg vérű gyilkosnak aki félig ufó ráadásul.


Felejsd el! Majd találsz olyat aki értékel és nem szórakozik veled.


19/L

2017. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1

"Az nem elég egy jól működő kapcsolathoz, hogy csak a csaj tegyen meg mindent"


Ez csak nagyon régen lehetett gond, manapság, már örülni lehet, ha a csaj VALAMIT tesz, akár annak is hogy nagy kegyesen beleegyezik egy randiba :)


#6

Hidd el, ez a típus a nőben is elég idegesítő tud lenni, de hát nagyanyók, meg a nagyapók terjesztik ezeket hogy így kell viselkedni mert így jó...

2017. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit gondoltal, majd var rad evekig vagy mi? En is voltam ilyen helyzetben, se veled se nelkuled kapcsolatban. En nagyon-nagyon szerelmes voltam, erre azt kaptam, hogy mint valami rongyot dobalt ide-oda, meg mindig majd, de kozbe meg csak te kellesz, de azert kell a szabadsag is ( persze csak neki, en ra se nezzek senkire), stb stb. Ez ment kb masfel- ket evig, bele betegedtem teljesen, sokaig nem tudtam lezarni, mert en tenyleg nagyon szerelmes voltam, olyan nem tudsz gondolkodni epp esszel szinten. Nagyon sokaig tartott mire talpra alltam, es igen, osszejottem massal es mar ket eve egyutt vagyunk. A masik srac a mai napig eszembe jut, de nem kezdenek vele megint... nagyon sok boldogsagot okozott, de annal tobb fajdalmat...
2017. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!