Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú álmai között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú álmai között szerepel a hármas (két lány egy fiú) felállás? (:

Figyelt kérdés

már énis gondolkoztam ezen, de valahogy egy lányhoz nem tudnék hozzáérni baráti kapcsolaton kívül :/

16/L


2010. máj. 22. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
kipróbálni kipróbálnám, de nem álmom, ha nem lesz ilyenbe részem életem során nem izgatna.
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Az enyémbe igen, de szerintem minden férfiéba egy kicsit ;)
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Az enyémbe nem.:)


F/18

2010. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez olyan szerelemtelen dolog. Két emberrel egyszerűen nem lehet ugyanúgy bánni, egyszerre nem szeretheted mindkettőt. Márpedig az én előírásaim azok /szex--->ha van szerelem/ alapon működnek.
2010. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
16 évesen jókon töröd a kis fejed.
2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Jó kérdés... Szerintem minden pasi -titkon, nem titkon- kipróbálná! Főleg, ha bejön neki mindkettő csaj nagyon.

Nem tudom, hogy én -mint csaj- benne lennék e, mert lehet féltékeny lennék..., meg a csajok nem vonzanak annyira. :D

Viszont egyszer lehet kipróbálnám. :$ :DDD

2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, én is sokat fantáziáltam róla.

Aztán összejött 2x, különböző bnővel + harmadikkal, és elmúlt az álmodozás. Nekem elég volt, soha több nem kell. Ha nagyon akarná a párom, belemennék, de nekem már nem cél.


25F

2010. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem most aktuális, puhítok egy csajt, remélem benne lesz. Ne érdekeljen, hogy milyen a csaj, vagy hogy számodra nem vonzó, ha a srácnak akartok jót, akkor ne egymással foglalkozzatok, hanem vele, ő értékelni fogja.
2010. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem most aktuális, puhítok egy csajt, remélem benne lesz. Ne érdekeljen, hogy milyen a csaj, vagy hogy számodra nem vonzó, ha a srácnak akartok jót, akkor ne egymással foglalkozzatok, hanem vele, ő értékelni fogja.

Ha kedved lenne beszállni harmadiknak, írj privit.

2010. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ha ki is próbálnám, az nem most lenne, még fiatalnak érzem magam :)
2010. máj. 22. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!