Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban elég, ha egy nőnek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban elég, ha egy nőnek jó alakja van?

Figyelt kérdés
Rengeteg férfi szeretne megkapni, viszont rájöttem, hogy ez valószínűleg csak a jó alakom miatt van. Az arcom szerintem maximum átlagos. Tényleg ennyire csak az alak számít?
2017. júl. 27. 12:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy az átlagos pasiknak szerintem kerek fenék kell átlagos arcal és mell mérettel. Ezért szerintem igen egy kis mértékben, de a testen nagyobb hangsúly van mint az arcon. Azért az arcot lehet szépíteni, kis női praktikával. A feneked meg nem lesz magától kerek.
2017. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Csak ugye itt meg az a kérdés hogy akiket írsz mint pasik és szexet akarnak tőled azok milyen pasik?

Még pl ha téged megkeresne jogar pasi aki nem szexet akarna hanem többet neked azok közül ki kéne. Gyanítom te sem szeretnéd ha egy nem toppon lévő külseju pasival együtt lenni hiába ő komolyan venne

2017. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12: itt az a kérdés, amit feltettem. Nem kell engem ismeretlenül analizálgatni és értelmetlen feltételezésekbe bocsátkozni.
2017. júl. 27. 13:02
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem a test mindig fontosabb az arcnál, feltéve ha nem kifejezetten csúnya arcról van szó. Átlagos arc és bomba alak tökéletes kombó számomra...
2017. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Elég, pár ágyjelenetre. Egy normális, hosszú kapcsolat viszont sokkal összetettebb.
2017. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Elég bizony, sőt még átlagos alak is elég a férfiak többségének, nemhogy átlagos arc.


#7

A férfiak nem igazán tagadják, hogy a külső náluk az első... a nőkkel ellentétben, akiknek nagy része mindenhol tagadja a felszínességét, hogy bizony a látszat a fő neki aminek csak egy részlete a fizikai külső, a lényeg hogy mennyire tudja magát sikeres, nők kedvence férfinak előadni. És nagyon fontos a pénz, amit általában "legyenek tervei", "legyenek ambíciói" enyhén leplezett (de nagyon átlátszó) szövegekkel fogalmaznak meg. És persze a jövőbeli terveknek, ambícióknak nem azt képzelik el, hogy mondjuk hatékony olcsó fenntarthatóságú házat akar építeni, és tervezni, és abban boldogan élni a családjával, vagy segíteni akar az embereken, jótékonykodni, hanem ezen jövőbeli tervek lényegének a munkára, és így az egyre több pénzkeresetre kell koncentrálniuk, amiből lesz utazás (a szent cél), wellness, fitness, loch-ness.

2017. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A pasik megnéznek minden nőt, erre vannak kódolva. De ez legkevésbé sem azt jelenti, hogy meg akarnak....

Az a viselkedésükből jön le, hogy mit akar.

Ha valaki nem csak p...t lát benned, akkor másként viselkedik veled.

Még egy, nem elég, ha egy nőnek jó alakja van, azért minden nap tennie kell, hogy az is maradjon. A test egy dolog, ha nincs hozzá ész, kedvesség, figyelem, gondoskodás, nőiesség.

2017. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt látom, csak a másik oldalról. Csinos arcú, de duci lányként gyakorlatilag senkinek sem kellek.
2017. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Shaddark ***** válasza:

Engem az egész egyben ami megfog egy nőben.

Talán kisugárzásnak nevezném.

Van pl. hogy látok gyönyörű alakú k...s kisugárzású nőket és nem indítanak be, ha ajánlkozna is elhajtanám...

Mert akit mindenki megkaphat az számomra alacsony értéket képvisel.

2017. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem elég.

Sőt azt feltételezem, hogy egy kevésbé jó alakú nő normálisabb. Ami igazán fontos az a személyisége.

Viszont ha fiús az alakja, az meg taszít.

Egy nő mellek nélkül számomra nem nő.


Ezt rakd össze ;)

2017. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!