Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kockás hasa és valóban...

Akinek kockás hasa és valóban nagyon sportos alakja volt szülés előtt, az mikorra és hogy nyerte vissza? (szoptatok is)

Figyelt kérdés

Szülés alatt 14 kilót híztam és most is van 5 kiló plussz, de sajnos még többnek látszik...:(

Mit kéne csinálnom? Szoptatok is, a babám 5 hónapos.

Örülnék, ha olyanok írnának, akiknek nem kellett személyi edzőt fogadni... ,mert sajna erre nincs pénzem és annyi időre naponta nem tudok elszabadulni.

Eddig futok, hasizmozok, se semmi hatása....:(


2011. febr. 2. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, azt tudom mondani, hogy nekem szülés előtt elég erős hasizmom volt ,meg amúgy is egy elég izmos alkat vagyok, hát szülés után a hasam kiállt mint a fene, az izmok meg mint a puding. minden hasizmozás nélkül a hasam nagyjából viszament, meg az izmok is, de van rajta egy pofás kis hájréteg. én azt biztos csak hónapok kemény kardiomunkájával tudtam volna lefaragni, mivel olyan alkat vagyok, hogy hízni könnyen, fogyni nehezen. na meg a nulla szénhidrát táplálkozással. az viszont szoptatás miatt nem megengedett....na a kislányom másfél évig szopott, már kezdtem örülni, hogy akkor majd most, akkor meg terhes lettem.... kész kabaré volt. amúgy nekem a szoptatással nem ment le egy deka se. ettem amennyit kellett, nem diétáztam, nem is zabáltam, nem is híztam tőle, de le sem ment semmi.....én ilyen alkat vagyok.
2011. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Félek, hogy én is így járok:)


Hű, másoknak nem is volt előtte sportos az alakjuk..., pedig nagyon sokan írták a többi kérdésekre, hogy olyan mint előtte és kilóra is akkorák..., de akkor lehet, hogy a többieken előtte is volt súlyfölösleg:)

2011. febr. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!