Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akar egyáltalán valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar egyáltalán valamit? Hogy tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú/férfi(én 19 vagyok ő 23)akivel ha találkozom mindig odajön beszélgetni,érdeklődik, figyelmes és elég nyíltan flörtöl velem, de nem lépünk ennél tovább.

Most akkor csak szórakozik, de komolyabban nem is akar tőlem semmit? Gondoltam rá hogy lehet csak arra kellenék neki,bár nem mennék bele, de akkor meg pláne lépne valamit, nem?



2017. júl. 27. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az a tapasztalatom, hogy aki akar valamit, az lép. Nem egyszer volt olyan, hogy meggyőződésem volt nekem és a környezetemnek is, hogy flörtöl velem egy férfi és bejövök neki, sőt szerelmes belém (!), de ennyi. Nem hívtak randira, akadt köztük, aki nős volt. Szórakoznak, egót növelnek, ilyen az alaptermészetük, akármi. Aki akar valamit, az időt akar tölteni a másikkal, randira hívja.
2017. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan továbbra is az a reálisabb, ha a fiú kezdeményez, de a mai világban igazából már bármelyik fél kezdeményezhet! Abban még nincs semmi rossz, ha csak szimplán kacérkodsz vele, viszont így könnyen ki is derülhet, hogy mit akar Tőled!
2017. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kellesz neki,akkor lépni fog.Elkéri a számodat vagy elhív randizni.Ha nem,akkor ez csak flört.Persze ettől függetlenül te is bátoríthatod őt,így hamarabb kiderül,mit akar tőled (ha akar).
2017. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!