Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatnám valakiről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám valakiről, hogy akar-e többet?

Figyelt kérdés

Valójában legszívesebben elsüllyednék, hogy megkérdezem itt ezt.

Főképp azért, mert miért törődök én ilyenekkel, amikor ezerféle dolgom lenne, és miért nem lépek túl egy ilyen apróságokon.


Tehát, belebonyolódtam egy helyzetbe... mert alapvetően nem igazán szeretek belebonyolódni bármilyen helyzetbe is, mert totál elvagyok úgy, ahogy van minden. Elkezdtem találkozgatni egy sráccal, vagyis eleinte csak társaságban, meg bulikon találkoztunk, de szerencsére a randizás az mindig eltolódott. Én sem szenteltem neki annyi figyelmet, meg igazából sokszor hívott, de valahogy ezt komolytalannak éreztem, meg nem volt benne a küzdés, hogy én a drága időmet miért is szánnám rá... (hozzáteszem, hogy valamiért a bunkópasi benyomást kelti a csávó) Mert igazából ha valaki annyira akarna valamit, azért tenne is, nem?

De igazából közben rájöttem, hogy egyre inkább találkoznék vele, de mégsem, mert olyan emberekkel elvből nem találkoznék, akikben érdekel valami, mert nem volt szükségem nyáron olyanra, akihez érzelmek is fűződnének...

Utána találkoztunk valamikor, sőt többször is. És nem mondom, hogy nem volt szexuális mivoltja az egésznek, de lefeküdni nem feküdtünk le, mert húzni akartam, meg úgy álltam az egészhez, hogy én ebben az emberben többet is látok, mert így mint személy is érdekelne rohadtul, és nem egy szexkapcsolatot keresnék.

De őt sosem tudtam eldönteni, hogy mit is akar...

Mert találkoztunk tényleg, és nem én kerestem. Meg aztán cirka három hónap után lefeküdtünk, azelött találkoztunk így bulin kívül.

És igazából utána is dumáltunk, de mintha kevésbé keresett volna.

Meg, én sosem voltam képes kimutatni az érzelmeimet, de senkinek, és neki is baromira az ellenkezőjét mutattam annak, amit érzek - bár azért igyekeztem ezen változtatni, de akkor is voltak periódusok amikor egyszerűen utáltam magamat azért, mert éreztem...

Mert nem akarom, hogy csak egy legyek neki a sok közül, és hogy én is csak buta libaként rajongjak érte.

De igazából annyira nem is tudom, hogy mit akarok. Nekem ez így teljesen jó volt, csak akkor tudjam biztosra. Nemrégiben találkoztunk, az jó volt. Utána volt valamikor egy buli, de nekem az jött le, hogy végig kerültük egymást, de sajnos kölcsönösen.


Bocsánat, hogy ennyire zavaros az egész, csak nehéz volt összeszedni magamban az egészet, lehet nap elején érdemesebb lenne ilyenekbe kezdenem. :D


2016. okt. 4. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én azt vettem le, hogy a szex nem volt veled jó neki, viszont nem akarta ezzel rombolni az önbizalmad ezért nem mondta el, egyszerűen csak kerülni kezdett és nem érdekelted már annyira. Fontos lenne tudnom körülbelül hány évesek vagytok, egyáltalán mennyire gondolhatja ezt ő komolyan, azt hogy ő milyen beállítottságú, készen állhat-e egy komolyabb kapcsolatra vagy csak az a "buli huligán" :) jó tanács, a szerelem nem betegség, még akkor sem ha fáj, nem kell félni tőle.
2016. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi én is eléggé zavarosra fogtam a mondandóm, műszak után majdnem fáj gondolkodni :)
2016. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)


De ő utána keresett, meg egy barátnőm szerint én reagáltam flegmán azokat le, amiket írt, meg utána ugye még találkoztunk (bár relatív hosszú idő telt el a kettő között, mert ő is beteg volt, és én elméletileg bunkó), és szó is volt arról, hogy majd még lefekszünk. A bulin meg nem tudom, hogy melyikünk kezdte el előbb kerülni a másikat, legalább is én okosan akkor kezdtem el arra rájátszani, hogy nekem mennyi pasihaverom van, ami lehet, hogy a visszájára sült el...

Azóta meg alig keresett. Vagyis írt, én reagáltam rá, de ő meg semmit, szóval szerintem ha valakit annyira érdekelnék az tényleg keresne. Lehet, hogy megunt csak szimplán, mert nem voltam már annyira nehéz eset, és közben meg ez tök független attól, ami a bulin volt.


Amúgy én 21 ő 22, de egyre inkább 17-nek érzem magam, ahogy kiírom magamból azt, hogy mekkora szerencsétlenség vagyok. :D

És alapvetően nem tudom eldönteni, hogy ő milyen, volt már komoly kapcsolata, és nem tudom, hogy most velem akarta/ná volna...

2016. okt. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!