Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 évig voltam együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 évig voltam együtt a barátommal majd miután szakítottunk lefeküdtem a legjobb haverjával. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A lényeg hogy szakítás után. Hogy ők hogy rendezik az gyakorlatilag neked lényegtelen.
2017. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Erkolcsileg.Van erre iratlan szabaly.Amugy,ha szeretnel valakit es dobna,majd masnap meghuzna a baratnodet?;)
2017. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Legalább nem voltatok már együtt,de erkölcsileg szerintem igen elég gáz.. :/ Fordítotz esetben te sem örülnél neki. De már megtörtént,az élet megy tovább éld boldogan! ;)
2017. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És a legjobb haverjától is gáz.

Erkölcsileg nulla az ilyen. A legalapvetőbb íratlan szabály.

Egyetlen kivétel ha tényleg szerelem van köztetek, de akkor meg általában szólunk erről az érintettnek. Mivel most szakítottál vele, tuti nem erről van szó, úgyhogy nyugodtan eláshatod magad, ahogy előtte már meg is tetted.

2017. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De legalább megvártad a szakítást.
2017. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szakítottatok, szóval teljesen okés.
2017. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!