Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereti a párom megfigye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti a párom megfigyelni, ahogy este lemosom a sminkem?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam vakolat, visszafogottan festem magam és a párom csomószor mondja, hogy nagyon tetszem neki smink nélkül is, miatta nem is kell használnom.

Viszont amikor együtt alszunk este, szó szerint odaáll mögém és nézi a tükörben, ahogy lemosom.

Ilyenkor mindig rászólok viccesen, hogy ne csinálja, mert nekem ez olyan feszélyező, de mégis mindig néz.

Miért csinálhatja ezt?


2017. júl. 28. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem simán csak szereti nézni az "átváltozásodat". Lehet, hogy fel is izgatja a dolog :D
2017. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De miért szereti? Szerintem egyébként lényegesen csúnyább vagyok mégis azt látom, hogy tényleg tetszem neki mert utána puszilgat.

Nem értem, tényleg "megfigyel" ilyenkor.

2017. júl. 28. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Manapság tényleg ennyire luxus az egymással történő őszinte kommunikáció?


Miért nem tőle kérdezed meg? Mi honnan a fenéből tudhatnánk, hogy miért csinálja?

2017. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ő nem szokott sminket lemosni magáról, ezért csak rajtad tudja megnézni az "átváltozást". :)
2017. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

ui.:


"Szerintem egyébként lényegesen csúnyább vagyok mégis azt látom, hogy tényleg tetszem neki mert utána puszilgat. "


Kezdj valamit az önbizalomhiányoddal is, mert egy idő után még bajod lesz belőle.

Ő úgy szeret téged, ahogy vagy. Számára szép vagy.

Neked viszont nincs önbizalmad, se önértékelésed.

2017. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Amikor fogsz egy darab sárgarezet és elkezded dörzsölni egy papírlaphoz, szép, tükörsima, aranyfényű felületet kapsz, amiben gyönyörködik az ember. Szerintem ez a sminklemosás is hasonló folyamat. Nem mondom, hogy a smink nem lehet szép, de az mégsem tisztán te vagy, ahogy a patina sem tisztán sárgaréz. Benned gyönyörködik, nem a vékony rétegben amit ilyen-olyan okból magadon képzel. Szerintem örülj neki :)

31/f

2017. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle természetesen, de nem tudta megmondani, annyi volt a válasz, hogy csak úgy
2017. júl. 28. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a problémáid. :) Nőként is erre gondoltam, hogy "csak úgy" nézi, mert miért ne... ennyi. Mit akarsz ebbe belemagyarázni? Miért nem elég ez? De komolyan, nem értelek.

Ez kb. olyan, mint a facebookos videók, amikben egy golyó végigmegy valami "akadálypályán". Miért nézzük végig? Csak úgy. Ennyi! xD

2017. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem ezt nézni. Valahogy jó érzés egy változásnak a tanújának lenni, megfigyelni azt.

31/f

2017. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat :)
2017. júl. 28. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!