Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert elony az atlag feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert elony az atlag feletti magassag?

Figyelt kérdés

Nem az atlagosnak kellene lenni a tokeletesnek?

A David szobor nem veletlen lett annak idejen atlag magassagura tervezve.



2017. júl. 28. 15:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Az atlag testalkat manapsag szornyu, de ez nem azt tukrozi, hogy ilyennek kell lennie az embernek, mert ez az atlag. Ez azt tukrozi, hogy a legtobb embernek rossz az eletmodja. Nem lehet ide keverni a magassagot.
2017. júl. 28. 15:58
 22/29 anonim ***** válasza:

Milyen nemről beszélünk?

1.)A törpék: Cukik,de félelmetesek!(140cm alatt,ugye)

2.)Az 180 plussz magas nők is,legalábbis női szemmel.


3.)Hogy miért ideálisabb,ha a nőnél nagyobb és magasabb a férfi: Jobban esik hozzábújni,bizalmat-erőt- védelmet sugároz! Egész más,mikor egy magasabb,hosszabb karú,erősebb csontú férfi a karjába zár.

Nincs az az érzésed,hogy "összetöröd" .. akár az ölébe ülsz,akár az ágyban.

2017. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az mas teszta, hogy a ferfi legyen magasabb a nonel. Nem errol szol a kerdes.
2017. júl. 28. 16:06
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem fejtetted ki! Csak szólok! Ezért írtam,minden opcióra.
2017. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ja, szóval csak ami téged érint, amivel neked van problémád, az számít... ez nem így működik. Ha átlagos, akkor mindenből. Tök mindegy, minek a vonzata.
2017. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én nem tudom , viszonylag magas vagyok, 185 cm, erre azok tudnak válaszolni, akiknek ez bejön. Érdekes, annak idején a jelenlegi párommal beszélgettünk, hogy milyen az ideális férfi számára, az első dolog az volt: magas legyen ( ő 170 cm).
2017. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Vannak dolgok, ahol az atlagos a legjobb."


Igen vannak dolgok, de nem jelenti azt, hogy akkor a magasságban is így van.


Ahogy a szép haj is azért vonzó, mert sugárzik belőle, hogy remek gének tulajdonosa a nő.


Magasság azért volt jó pár ezer évvel ezelőtt (5-10), mert a vadászaton jobb kilátást biztosított az embernek. Jobban rálátott a prédára stb.

Plusz harcban is általában egy-két kg előnyt jelent másik emberrel szemben.


Ha 185 cm magas vagy, a másik pedig 170 cm, akkor mondjuk 10-15 kg-val több vagy nála minimum, ami test-test elleni harcban nagy előny.


Így a nők a magas pasik mellett nagyobb biztonságban érzik magukat.


NEM jobb az átlag magasság, mint az átlagnál magasabb, mert éppen az a lényeg, hogy legyen sok-sok átlagos, és a nő pedig azt az EGY különlegeset és magasat akarná magának, aki értékesebb náluk annyiban, hogy magasabb, ezért előnye van dolgokban.


Nem jelenti azt, hogy ha 240 cm-s gizda csávó vagy, akkor elolvadnak tőled, mert itt a magasság csak ESZKÖZ és nem maga a cél.

Továbbá ezer meg egy paraméter játszik szerepet a párválasztásnál, és a magasság csak egyetlen csepp a tengerben.


JM!


20 F

2017. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"Magasság azért volt jó pár ezer évvel ezelőtt (5-10), mert a vadászaton jobb kilátást biztosított az embernek. Jobban rálátott a prédára stb. "

Sajat agyszulemeny?

2017. júl. 28. 17:27
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem saját agyszülemény. Ismerősöm az egyetemen evolúciós antropológiát oktat...


De igazából nekem mindegy, hogy azt hiszed-e, hogy saját kitaláció, vagy elhiszed, hogy ez a valóság.


Én csak leírtam neked.


Oda vezetheted a lovat a folyóhoz, de nem kényszerítheted, hogy igyon.

2017. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!