Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi itt minden "férfi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi itt minden "férfi" azt, hogy a nőknek csak a 180 cm feletti pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Megőrülök, hogy csak ezt olvasom, miközben rengeteg ismerősöm sikeres a nőknél úgy is, hogy nem túl magas. A bátyámnak is mindig volt barátnője, pedig ő sem magas, ismerek olyan srácot, aki kifejezetten sok lányt tudott összeszedni, pedig ő kb. 170 alatti. Miért kell a magasságra fogni, hogy valamiért nem tudnak ismerkedni, vagy, hogy esetleg egy csaj visszautasította őket? Talán mélyebben kéne keresniük a problémát. Meg miért kell valakit leosztani ezen az oldalon, ha esetleg neki a magas pasik tetszenek? Mindenkinek más jön be, a férfiaknak is ugyanúgy lehetnek/vannak elvárásaik, vagy ideáljaik.

2016. aug. 28. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
nem tom én 193 vagyok 19 centis farokkal szal falom a nőket XD
2016. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért nem hagyod figyelmen kívül az ilyen magassággal,meg méretekkel kapcsolatos dolgokat?


egyébként igazad van,mindenkinek más jön be :)


nekem kb csak olyan ismerőseim vannak,akik magasabbak a pasijaiknál és köszönik jól elvannak.

2016. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nos nézd, ha valakinek van valamilyen kvázi látványos, hátrányos tulajdonsága, és mellé sikertelen, akkor elég könnyen azonosítja a sikertelenséget ezzel a tulajdonságával. Van igazság nálad is, meg van igazság náluk is. A legértelmetlenebb viták azok, ahol a felek meg sem próbálják értelmezni a másik nézőpontját. Az ilyen témában zajló viták pont ilyenek.


Mondom ezt úgy, hogy szerintem is a többségnek azért vannak problémái, mert gyökér, vagy egyéb.

Mondom ezt úgy, hogy majdnem 2 m vagyok, mégsincs sikerem. Nekem másik látványos, hátrányos tulajdonság a vesszőparipám.

2016. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert könnyebb ráfogni valami külsőségre, hogy miért nem tetszenek a nőknek, mint elfogadni, hogy a személyiségükkel van valami baj.
2016. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kell ezzel foglalkozni, ha szerinted másképp van, akkor másképp van.

Nem mondom azt, hogy minden lánynál ez a mérvadó, tényleg nem. Viszont azt is hidd el, hogy van akinél igen, és van aki csak azért nem jön össze bizonyos illetővel, mert mondjuk nem megfelelő a magassága. Ezzel semmi baj nincs, de ne mondjuk, hogy nem létezik ilyen jelenség. Azt, hogy nem tudnak ismerkedni, azt nem mondhatod ki. Lehet itt mondani a magabiztosságot, meg a kisugárzást, meg a többit, de ha egy lánynak egy faszi nem jön be, akkor a csillagokat is lehozhatja a srác, semmi nem lesz. És azért azt is lássuk be, hogy egy 165 centis srác kisebb esélyekkel indul neki a dolognak, mint egy 185 centis. Ha ezt nem látod be, akkor viszont te sem látod reálisan a dolgokat, pont úgy mint azok, akik 175 centis magasságukkal azt mondják magukra, hogy alacsonyak. 23/F

2016. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nekem Martin Garrix az álompasim, és ő kb. 170 centi.
2016. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy extrém alacsony magassággal férfiaknak nehezebb, mert a nők többségének fontos, hogy a férfi magasabb legyen nála (akár akkor is, ha ő magassarkúban van, ha gyakran hord). Ilyen törpenövésűtől 164-5-ig bezárólag igenis nehezebb (ugyanúgy, ahogy egy 2méteres nőnek is nehéz).


Ha ilyen 167 fölöttről beszélünk, ott sztem már nemcsak a magasság a ludas, bár pár esetben biztos az. De az, hogy a csaj nem is mondja meg, de a pasi már hőbörög, hogy BIZTOS azért, mert amúgy ő lenne a jackpot (egó megvan)...


Én egyet nem értek. Hogyha vki összejön egy magassal, akkor miért kell azt mondani, hogy felszínes, vagy hogy na, ez is csak azokra bukik. Én pl. 157 centis vagyok, a párom 182 centi, de ez nem azt jelenti egyáltalán, hogy csak rájuk bukom. Nekem a magasság azon túl, hogy legyen magasabb nálam, nem oszt, nem szoroz, 164 centisbe is voltam már belezúgva. Az, hogy most épp egy 182 centissel találtam meg a közös hangot, az nem azt jelenti, hogy érzéketlenül szelektálok...

2016. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!