Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+ nők! Ha egy jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ nők! Ha egy jól kinéző 25F odamenne hozzátok és elhívna sétálni/beülni valahova vagy bármi, elmennétek vele?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy elég sok érett nő nézeget. Sajnos most már nem terveztem kimozdulni ,hogy teszteljem a gyakorlatban, ezért elméletben érdeklődnék. :)
2017. júl. 28. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A gyerekek is jöhetnek? De tényleg csak egy ital meg egy-egy fagyi, mert még vacsit kell csinálni, mielőtt a férjem hazaér. ;)


Tudod, nem vakságot fogadtam. Ha jön szembe egy helyes pasi, akkor megnézem. De ez nem jelenti azt, hogy akarok is tőle valamit, vagy hogy nyitott vagyok az ismerkedésre.

Csak van szemem, és nézek vele.

2017. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy sokan megnéznek...


De, valahogy nekem a fiatalabbakról csak az öcsém jut eszembe...


Komolyat, nem tudnék elképzelni velük...főleg nem azt, hogy ágyba bújjak velük.

2017. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha most kérdeznél, akkor biztos igent mondanék...bár az én válaszom nem reprezentatív, mert már bedobtam egy sört...:)
2017. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus és normális, lehet vele beszélgetni értelmesen, és épp szingli vagyok, akkor persze, hogy elmennék. A 25 körüli pasik nagyon vonzóak, csak a stílusukkal van baj sokuknak, de ha az rendben van, akkor nincs nyitott szoktam lenni velük az ismerkedésre.

34/N

2017. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnám komolyan venni társként, egy ennyi idősben kisöcsit látok (főleg, mert már öcsém is elmúlt 25 éves).
2017. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen kell szexre gondolni. Persze ha van, az csak plusz jó. Itt a társaság is számít, én pl. szeretem az érettebb nőket, jobban el lehet beszélgetni velük, mint a 20-25 évesekkel. Persze kivételek vannak. Ha kapcsolat,szexkapcsolat, barátság,haverság születik, már jó ,nem?


Lehet, hogy félreérthető voltam, nem feltétlen szex a cél. Bár ha van, azt egy férfi társam se bánná, ahogy jómagam sem, mint írtam, plusz jó.

2017. júl. 28. 21:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 28. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Te a párkapcsolatok kategóriába tetted fel a kérdést, ennek megfelelően válaszoltunk.
2017. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, úgy gondoltam, hogy itt több az érett nő!
2017. júl. 28. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
A kategória alapján feltételezzük, hogy te ebben a vonatkozásban keresed az idősebb nők társaságát, nem pedig barátság céljából mondjuk. Jól elvagyok a fiatalabb korosztállyal is, szigorúan haveri, baráti szinten, nem több, de párkapcsolatba már nem kezdenék fiatalabb pasival. Van egy öcsém, 5 és fél évvel fiatalabb nálam, nekem ez a korkülönbség már öcsi, a még nagyobb pedig még inkább, és nem egy hozzám illő érett férfit látok a fiatalabbakban.
2017. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!