Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsoká végzek a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsoká végzek a munkahelyemen, a munkatársam egy idősebb férfi elhívott a lakására, hogy elbeszélgessünk. Ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus, mint ember, de nem is tudom kicsit bizalmaskodó velem, nincs nagyon társaságom, a nők is nagy ívben kerülnek.

F29



2017. ápr. 10. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy akarsz-e vele dugni vagy sem.
2017. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy, meg ő is? Meleg vagy? Ő meleg? Vagy nem értem.
2017. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak éppen ráér a kérdező és kell ide egy kis pezsgés, nemigaz.


Mindennapra jut 20 trollkérdés.

2017. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy nem vagyok az, ezért is félek. Utasítsam el?
2017. ápr. 10. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Elmennék.

... és a lakására is. :)

2017. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, férfi vagy, nem nő, szóval ha "úgy" akarna közeledni, meg tudod védeni magad. De lehet, hogy tényleg csak beszélgetni akar és ő ilyen közvetlen típus.

Bár ha nem vagy meleg, akkor nem értem, miért a felnőtt párkapcsolatok kérdésbe tetted fel ezt a kérdést, hogy egy másik férfi elhívott beszélgetni.

2017. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó hát lehet, hogy nem a megfelelő rovatban kérdezem, nem tudtam hova írjak. Van olyan itt aki már volt ilyen helyzetben de nem lett szívás a vége?
2017. ápr. 10. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont így jártam nemrég, csak mi nők vagyunk. Nem nyomult rám, tényleg csak beszélgetni akart, mert látta, hogy milyen magamnak való vagyok, azt hitte, magányos is és megsajnált.

Szerintem menj el, meg tudod magad védeni. Legfeljebb lesz egy kínos/vicces sztorid.

2017. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha haverkodni akarna, étterembe vagy inni hívna, vagy valami programra.


Ajánld fel, hogy tudsz egy jó helyet, inkább oda menjetek.

2017. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megtörtént, aminek meg kellett történnie?
2017. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!