Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem kellemetlen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem kellemetlen, ha buszon szemeznek veletek?

Figyelt kérdés
Eddig ritkán buszoztam, de szeptembertől kénytelen leszek, mert új suliba megyek. Na szóval, eddig ugye nagy ritkán busszal jártam, és azt vettem észre, hogy próbálnak szemezgetni velem ilyen 13-17 éves lányok, és mosolyognak, meg nevetgélnek a barátnőjükkel. Már én érzem magam kínosan, kellemetlenül. Vagy én nézek ki hülyén az ő szemükbe, vagy tényleg tetszem nekik. Most már gyakran hordok napszemüveget, nagyon hasznos ilyenkor. 19/F

2017. júl. 28. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig jó dolog a szemezés, bármi lehet belőle.
2017. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és a szem a lélek tükre szokták mondani.első voltam..
2017. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ahelyett hogy lekúrnád azokat a jó 14 éveseket haver ;-)
2017. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy azzal lehet szemezni, aki vissza is néz a másikra?
2017. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekelnek az éppen velem utazó nők szemezéspróbálkozásai. Sőt, annyira nem, hogy a BKK járaton utazás közben a jegyzetbe felírt megnéznivalókat hazaértemben azonnal lecsekkoljam neten: árlisták, termékek, cégek stb. Szóval nálam semmilyen szemezés nem tartozik a prioritási lajstrom legelejére.
2017. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszélsz, mert velem vagy nem szemeznek, vagy tényleg totál annyira szarok bele, és elfoglalom magam, hogy nem veszem észre. Pl az ilyen kérdéseket szokat olvasgatni buszon 😃
2017. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szokgam*
2017. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szoktam**
2017. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég zavaró, feszültségkeltő amikor egy lány velem szemben ül, és néha felnéz, de egyenesen a szemembe. Kicsit mosolyog, vagy valami olyasmi. Látom rajta, hogy zavarba jött, de nem szólalunk meg, ezért megmarad ez a kínos csend. Ha legközelebb történik ilyesmi, azonnal kérdezek tőle majd valamit, csak hogy beszélgessünk, és elkerüljem ezt a feszültséget. Odáig rossz, amíg nem beszélünk. Ha már megszólaltunk, hirtelen megszűnik az idegesség.
2017. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Engem nem különösebben érdekelnek az éppen velem utazó nők szemezéspróbálkozásai."


azért mert búzi vagy, mármint nem meleg, csak melegszendvics evő.

2017. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!