Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vetnetek veget ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vetnetek veget ennek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok,ő nem szeret,nem akar járni...hónapok óta egyutt vagyunk,minden este ...ha szabad vagyok,nappal is.

De ő nem akar járni,elköteleződni.

Nem tudok nyitni más fele, nincs is senki akivel lehetne ismerkedni.

Lakótársamról van szó! Ezert nagyon nehez a helyzetem.

Mit csinaljak? Nagyon megszerettem, keptelen vagyok veget vetni...ha igy tennem ,bennem akkor sem múlna el....igy h lakotarsam.....

N


2017. júl. 28. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni,úgy majd véget ér
2017. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat attol biztos nem....
2017. júl. 28. 21:26
 3/6 anonim válasza:
Először is költözz el
2017. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Új albérlet után néznék, és minden kapcsolatot megszakítanék ezzel a pasival. Ha ez nem megy akkor kerülném és több elfoglaltságot csinálnék házon kívül, ismerkednék, többet mennék bulizni, ilyesmik.
2017. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Külön albérlet,külön élet,ha másképpen nem megy!
2017. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudok nyitni más fele, nincs is senki akivel lehetne ismerkedni."


Tipikus rossz vesztes vagy. Nem nyitsz más fele, meg nincs akivel lehetne ismerkedni, biztos lenne, csak az első már kizárja a második lehetőségét.

Amúgy kivel jöttél össze? Adonisszal, hogy így meg vagy hülyülve?

2017. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!