Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretik az ilyen bújos pasikat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Könnyen átcsap abba hogy a férfi gyenge és a nők inkább az erős férfiakat kedvelik. Én is szeretk "bújni", de arra szoktam rá hogy a csajt húzom magamhoz és cirógatom, babusgatom, simogatom. Ezt akár nyilvános helyen is megteheted (parkban padon), és elolvadnak tőle.
2017. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem férfias dolog, ennyi. Ne a férfi legyen bújós, hanem a lány...
2017. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a bújos?
2017. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert van, hogy annyira elbújnak, hogy sosem kerülnek elő.
2017. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még soha nem találkoztam olyan lánnyal, aki magától hozzámbújna, ölelgetne. Szerintem ez elég ritka tulajdonság.
2017. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bújós vagyok és engem szeretnek.
2017. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindenkinek jön be ez, de már én is jártam úgy több lánnyal is, hogy nem volt köztünk semmi, mégis kezdeményeztek ők is ölelést, simogatást, és én is cirógathattam az arcukat, simogathattam a hátukat, a combjukat, vagy ölelkezés közben odatettem az állam a vállukra, még olyan is akadt, akinek közben puszilgattam az arcát. Pedig nem voltam soha igazán népszerű ember, mégis voltak jó páran, akivel kialakult a testi kontaktus, pedig nem is udvaroltam nekik, meg semmi ilyesmi.
2017. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretnék! Én szeretem. :D
2017. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont a gyengéim az ilyenek...
2017. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam ez "alapkövetelmény", rá sem nézek a nem bújósokra. Szerencsére barátommal mindketten ilyenek vagyunk, imádjuk ölelgetni, puszilgatni, cirógatni egymást. Akkor sem unnám meg, ha egész nap mást sem csinálnánk. :) Ja és akkor annyira aranyos, amikor ő bújik hozzám a 186 centijével. Én meg vagyok 160, olyankor mindig úgy érzem, mintha egy édes óriást ölelgetnék.
2017. júl. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!