Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők az "okos" pasikat?

Figyelt kérdés
Miért szeretik a nők az olyan hapsikat akiket az orruknál fogva lehet vezetni,és abban az illuzióban hagyni,őket hogy ő az úr a háznál. Párszor voltam szerető státuszban,és még a házukba is elvitt a feleség a férjének bemutatni,stb,hogy régi ismerős az oviból bla bla és ugy kajálták mint a húzat,ezek ellenére a kedves férj meg volt győződve arról,hogy ő családi rendet és szigort tart otthon. Én magamban csak röhögtem,hogy valóban nem tudja,nem veszi észre vagy tudja de szemet hajt e felett. Szerintetek?
2016. febr. 4. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Elárulom: mert elveszítik ilyenkor a kontrollt, és azt nem bírják. Én is okos férfi vagyok, általában nem szimpatikus nekik, ha racionálisan érvelsz, és rámutatsz a butaságukra.

Amúgy meg te is jó nagy görény vagy, ha összejössz házas nővel. Remélem visszakapod egyszer ezt valakitől! Gerincet vegyél legközelebb!

2016. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Van az a fajta nőtípus, aki vezető szerepben van, még párkapcsolatban is. Ezért ők inkább olyan "gyenge férfit" fognak maguknak választani, akit irányíthatnak, tehát a gyenge férfiból papucs lesz.


2. Van az a fajta nőtípus, aki egyenlőségre törekszik a párkapcsolatban. Ezt nem részletezném, mert szerintem egyértelmű.


3. Van, olyan férfitípus, aki a diktátor szerepét játsza a párkapcsolatban, és olyan nőtípust választ, aki felett korlátlanul lehet uralkodni, tehát a gyenge nőből papucs lesz.


4. Van az a fajta férfitípus, aki egyenlőségre törekszik.

2016. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok görény,mindenhez két ember kell. Nem erőszakoltam meg,meg nem turtam szét a házasságát.
2016. febr. 4. 14:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha qurv@ nincs lator sincs!
2016. febr. 4. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Az okos, de MEGBÍZHATÓ férfiakat keresik, nem a magukat okosnak hívő surmókat, akiknek mindenre van egy paletta "megoldásuk", bujdosó lehetőségük, sokszor anyuci szoknyája alá vagy már nő keblei/combjai közé.
2016. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet! Akkor én pont akkor nem az ilyennel találkoztam! Lári Fári!
2016. febr. 4. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenki egy bizonyos embertípust vonz (ha másmilyen típussal találkozik, azzal nem tud mit kezdeni hosszú távon).

Szóval akkor gondolkozz el azon, hogy te miért kellesz olyan nőknek, akik nem az okos pasikat szeretik... :P

2016. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nah várjunk egy picit. Ez nem igy van! A nőnek két énje van, az egyik a racionális a másik pedig az ösztönös. Milyen státuszban voltál? Szeretői státuszban, jól megfogtad, kiosztottad ha hülyeséget mondott, azt az ösztön énje kívánja. Milyen státuszban volt a másik pasi az aki összetartja a családot, akivel lehet tervezni a jövőben, az a racionális státusz. Ez kb olyan mint, hogy a noket csak a pénzed érdekli, ez nem igaz, a racionális énjét igen, de ha jön egy jóképű "rosszfiu" szetdobja a lábait, mert az ösztönenje nincs kielégítve. Ha egy pasin belul megtalálja mindkettő kicsi az esély, hogy félredugjon.
2016. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó kicsit vegyük gór cső alá a nőket is,akkor minden háziasszony "K" ne csak a pasi legyen a hunyó aki alám feküdt puskát tartottam a fejéhez. Hidd el sokan ők kezdtek velem,én csak megdörzsöltem őket. Ennyi!
2016. febr. 4. 14:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmondom elég nagy százalékuk szétdobja,attól függ hány esztendeje házas.
2016. febr. 4. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!