Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az arcsimogatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az arcsimogatást (akár kicsit poénból is) bárkinek engeditek, vagy csak annak, aki bejön nektek?

Figyelt kérdés
A minap együtt töltöttük az időt egy közeli lány ismerősömmel. Néha szervezek neki programot, meg eljön hozzánk, az első alkalommal is teljesen otthon érezte magát. Sokat beszélgetünk, hülyülünk, húzzuk egymás agyát, megy az oda-vissza beszólogatás, és én ezt nagyon élvezem, de szerintem ő is. Úgy érzem, nem vagyok neki közömbös, órák hosszat is simán elvagyunk egymás társaságában. Most is ment ez az adok-kapok, közben elszopogatott lassan egy felest, meg még utána pár centet, de nem nagyon szokott inni, meg is látszott rajta. Aránylag gyakori a testi kontaktus közöttünk (ölelés, simogatás), ő is szokta kezdeményezni, és most én alakítottam úgy a helyzetet, hogy még kínálgattam rágcsálnivalóval, vízzel, itallal, és kicsit poénosan megcirógattam az arcát. Nem tiltakozott, nem húzódott el, nem rezzent össze. Az lenne a kérdésem, hogy az arcotokat csak barátnak is engeditek-e simogatni, illetve ha csak barát tesz ilyet, akkor utána távolságtartóbbak vagytok-e vele, hogy ne érezze ezt biztatásnak. A másik kérdés: ha kicsit becsíptek, akkor ez változtat-e valamit ilyen téren, mondjuk a "csak barát" is megteheti ezt, vagy ilyenkor is csak az, aki bejön nektek? Köszönöm a válaszokat. Ja és hogy kerek legyen a sztori, miután hazavittem, megkérdeztem tőle, hogy nem ártott-e meg neki az ital, mondta, hogy minden rendben lesz. Elköszöntünk, megpusziltuk egymást, aztán hirtelen ő ölelt át engem, és elkezdte simogatni a hátam, és megbeszéltük, hogy ha minden jól alakul, akkor a jövő héten is találkozunk, szóval elhúzódni tutira nem akar ezek után sem.

2017. júl. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak aki bejon.
2017. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak annak, akit én is megsimogatnék :) Ha nem is rezzent össze, az jó jel :)

Volt már, hogy egy srác barátként meg akarta simogatni az arcom, ösztönösen nem engedtem, elhúzódtam.

2017. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Nem, nem rezzent össze, nem húzódott el (bár éppen ezért kérdeztem, hogy némi alkohol módosíthat-e a női hozzáálláson), utána még sokáig beszélgettünk, viccelődtünk, ugyanolyan volt, mint előtte. Meg ahogy írtam is a végén, elköszönéskor ő ölelt meg engem, és simogatta a hátam, benne van a további találkozgatásban, és másnap még sms-eztünk párat egymásnak.
2017. júl. 29. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak, aki bejön.
2017. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Arcsimogatas?? Azt senkinek nem engedem.

Szerintem nem akar toled semmit. Olyan a viselkedese. Udvariassagbol fogadta szerintem. De ezt nem 100%.


Probalkozz nala.

2017. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én még a pasimtól se mindig szeretem. Ha smink van rajtam, azért nem, mert lekeni, ha meg nincs, akkor azért, mert tiszta az arcom, és nem akarom, hogy piszkos kézzel összefogdossa. Könnyen kipattog a bőröm, én se piszkálom a saját arcom se, nehogy előjöjjön valami szutyok rajta. Max fürdés után, tiszta kézzel :D

Bocs, én ilyen hisztis p-csa vagyok arcra nézve(is), de cserébe makulátlan a bőröm. :D

2017. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!