Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az ilyen? Elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az ilyen? Elfogadható ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk, az elején nem akartam tőle semmit, de mikor elkezdett volna érdekelni, elkezdett hisztizni nekem, hogy csalódott bennem, mert nem kérdeztem meg, hogy milyen volt a kirándulás, amin volt,és azt, hogy szerencsésen hazaért-e.

Kicsit megharagudtam rá akkor, mert semmi nincs közöttünk és nekemáll ilyesmiért. 3x írtam neki azóta békülő szándékkal, de ő majdnem 1 hónapja nem szól hozzám se.

Ha 1 férfi többet akar 1 nőtől,mi értelme így viselkedni? Mi értelme 35 évesen ilyesmin megharagudni és ezért nem beszélni a másikkal.


2017. júl. 31. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ.
2017. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A nők egy kapcsolatban egy ilyen helyzetet zokon vesznek, de ha egy férfi mer szóvá tenni egy ilyet, akkor mekkora paraszt, és elvárásai vannak.... Valószínüleg csak messzemenő következtetéseket vont le ebből, vagy csalódott, mert ebből vette volna, hogy fontos neked. Lehet, hogy ő így állna hozzád ha szeret, és neki ez a természetes, talán érzett is valamit feléd, de emiatt téves következtetésekre jutott.


Talán elbeszéltek egymás mellett. A hisztizés tényleg nem reális dolog, ha ilyen sértődős, akkor folyton rettegni kell majd, hogy min fog kiakadni.


Meg kéne beszélnetek. Lehet hogy csak felhúzta magát ezen.

2017. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12:nő vagyok,23 éves,de úgy,hogy nincs is köztünk semmi,milyen jogon várnám el,hogy ennyire érdeklődjön?Mert randi után egy dolog,hogy ha ő felajánlja,hogy mindezt megírja,de ilyenre soha senkit nem kértem,még ha jól is végződött a dolog.
2017. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12-es vagyok: ezért mondom, hogy messzemenő következtetéseket vont le. Csalódott lehet, és szerintem (tévesen) ebből próbálja meg szűrni, hogy a másik oldalon mennyire komoly a szándék. Nyilván, hogy ez így irreális. Azt, hogy hiányolja az érdeklődést, és ebből mér, azt valahol meg tudom érteni, de én sem értek vele egyet. Az inkább gáz, hogy így leolt emiatt.
2017. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!