Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszem a főnökömnek (férfi), és már össze is beszélnek a hátunk mögött?

Figyelt kérdés

Én nem is vettem észre eddig, hogy tetszem neki, csak mostanában esett le, hogy már kb az ötödik ember szólt a munkahelyen, hogy bejövök neki, meg hogy most mi van köztünk stb. Mondtam, hogy semmi, mi lenne.

Egyébként én is úgy látom (nem tudom miért csak most esett le), hogy tényleg eléggé akarhat valamit, mert folyton kettesben akar lenni velem, meg néz azzal a fátyolos tekintetével :D

Lépni nem lép semmit egyébként. Helyesnek helyes, vicces is, szimpatikus nagyon, de szerintem nem ugyanazt érzem iránta, mint ő irántam. Ilyen helyzetben mit lehet tenni? A pasi a főnököm is egyben, de ahhoz képest nincs elszállva magától, tényleg bírom.

Csak nem szeretném, ha pletykálnának rólunk.


2017. aug. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszti te vagy? :O
2017. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem :)
2017. aug. 1. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, arra számíts független attól, hogy mit gondolsz erről igen meg fognak utálni a kollégák. Te leszel puncsos nyaligép aki jó helyre tette.

De ha szereted, akkor meg kit érdekel.

2017. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit? Hat fekudj le vele.
2017. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!