Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egy férfi együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy férfi együtt egy kövér lánnyal, mikor ugyanolyan jótulajdonságokkal rendelkező vékony lányt is találhatna, aki külsőre is jobban bejönne neki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
"aki külsőre is jobban bejönne neki?" Ugyan honnan tudod, mi jon be neki? Lehet a ducikat szereti. Hm?
2017. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

1. Lehet, hogy neki mégsem a vékonyabb lány jönne be.


2. Az "ugyanolyan jó tulajdonságok" kizárt dolog, mert minden ember más, kettö nem rendelkezhet ugyanazokkal a tulajdonságokkal.


3. Egy embernek nemcsak a tulajdonságai meg a kinézete számít, hanem a jelleme is, és egy pozitív jellem elfelejttetheti a nem tökéletes kinézetet.

2017. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi van kikosaraztak?
2017. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Mert mondjuk szereti? xD

Ugye te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést.

Lehet neki a molett hölgyek az ideáljai.

Fogadjunk tetszik neked, és most irigykedsz rájuk.

Szerintem keress vmi hobbit, és találd meg önmagad, és utána majd a szerelem is rád talál.

2017. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert a kövér lányok szülei vettek nekik lakást, autót és munkahelyet a fiúknak.


Több ilyen ismerősöm is van.

2017. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
A nők már csak olyanok mint a pizza....a husos jobb mint a gombás!
2017. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom te egy egy nagyon vékony káprázatos kis csaj vagy és a kiszemelt férfi egy átlagos szerinted kövér lánnyal van együtt. Brühüm,brühüm.


Ízlések és pofonok! Azontúl nem minden a külső csak mondom..


19/L

2017. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A vékony lányok jönnek be neki alapjáraton, ezt ő jelentette ki
2017. aug. 1. 13:05
 9/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kövér lány, nem a szőlő savanyú
2017. aug. 1. 13:07
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy az embernek van egy "ideálja" és hogy kibe szeret bele, vagy ki fogja meg valamivel, két külön dolog. Elviekben nekem is a mediterrán magas pasik tetszenek, még is voltam fülig szerelmes alacsony szőkébe.
2017. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!