Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság egy közmunkás férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy közmunkás férfi is találhat magának párt? Csekélyke havi fizetéssel és egzisztenciával persze.

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Találhat, csak kérdés, hogy milyen szinten, és hogy az neki megfelel-e.


1. Ki akar-e törni, előrébb akar-e lépni, vagy elég neki ez?

2. Törekszik arra, hogy el tudja tartani magát, vagy mindig másokra támaszkodik, és a leendő párjától is azt várja, hogy az majd eltartja?

2017. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Esélytelen sajnos. Nekem átlagtól kicsit jobb keresettel nem sikerül megugrani azt a szintet, amit egy nő elvárna. :(
2017. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Közmunkás nőt bármikor.
2017. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
#3: Ebben sem lennék olyan biztos. Ugyanis 98%-uk nem ezen a nyáron barnult 3-5 gyerekes Kalányos Vanessza. Szerintem a kérdező nem éppen rájuk vágyik. A maradék két százalék szerencsétlen "white trash" sem lehet különb. Szóval kedves kérdező: vagy tanulás vagy szenvedés.
2017. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"A maradék két százalék szerencsétlen "white trash" sem lehet különb." - Miért, az a férfi különb, aki megelégszik azzal, hogy közmunkás?
2017. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
És ha nincsen más lehetösége csak a közmunka? Úgy bírom ezeket a "ha ö megelégszik azzal".. Valaki örül hogyha oda felveszik. Nem mindenki született olyan körülmények közé.
2017. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű a körülményekre mutogatni. Apám nagyon szegény családba született, mégis többet akart elérni, és tett érte, sikerült. Én is voltam munkanélküli nem egyszer, voltam évekig kölcsönzött munkaerő, akit csak pár hónapra alkalmaznak, volt rossz munkahelyem, volt dolgom csalókkal, de soha nem elégedtem meg azzal a szinttel, ami rossz, tettem a jobb szintért, és most kényelmesen eltartom magam, és még mindig vannak céljaim, amikért teszek, és nem csak a sült galambot várom. Semmit nem hátszéllel értem el, mindenért megdolgoztam, ezt a példát láttam magam előtt. Nem mondom, hogy könnyű, nem az, de jobb, mint megkeseredni valami rosszban.
2017. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Ok van ilyen is de ez szerintem 100az 1böl. Ezzel csak azt akartam mondani hogy nem kell lenézni a közmunkásokat. Van aki megérdemli mert egy alkoholista drogos csöves dr valaki ugyanúgy jo ember mint mások...
2017. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem valakit, aki ugyancsak a körülményeire panaszkodott, ezért nem megy, azért nem megy, fogta mindenre, csak magába nem nézett. Mindegy, egyszer segítettem neki, jó lehetőséget kapott, kitörhetett volna az addigi rosszból, egy darabig működött, aztán elcseszte a saját hülyeségével, kirúgták, megjegyzem, jogosan, pedig kiválóan alkalmas lett volna arra a munkára, megvolt hozzá minden képessége. Soha többé nem segítek olyannak, aki siránkozik a körülményei miatt.
2017. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"És ha nincsen más lehetösége csak a közmunka? Úgy bírom ezeket a "ha ö megelégszik azzal".. Valaki örül hogyha oda felveszik. Nem mindenki született olyan körülmények közé."



Ma olvastam a trolin, hogy sofőröket keresnek, kb havi 200k a fizetés. Hogy nem pesti? Nem baj, a juttatási csomag része a kedvezményes munkásszálló.

Mindösszesen egy B kategóriás jogsi kell hozzá, az kb 120-150 ezer, ennyi pénzt közmunka mellett is össze lehet fusizni, eladni mindent ami felesleges, pl azt amiről a neten nyomja a rinyát...


Persze a troli vezető hajnali 4-re megy melóba, máskor meg éjfélig dolgozik. Nem egy kényelmes 9-15-ig közmunka árokparton napozással, 30-an egy 100nm-es parkot takarítással.


De persze nincs lehetősége, nem ő tehet róla

2017. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!