Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egyszerüen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerüen nem tudok egy szép nő közelében nyugodtan, feloldottan beszélni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen leblokkolok!
2017. aug. 2. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Pláne ha hatarozott,magabiztos a lany,a szemembe néz es leblokkolok!

Miert van ez,mas is van így?

2017. aug. 2. 17:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat sokat. Előbb pár fős társaságban dumcsizz. Ott nme.csak te vagy egyedül vele. Majd ha ez már megy egyre kisebb k9rben társalogj
2017. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt régebben, és csak az elején jelentkezett, aztán elmúlt. Egy idő után olyan pálfordulást mutattam be, hogy majd leesett az álla: az elején gombóc volt a torkomban, mikor megláttam, amikor a közelemben volt, szinte "csattogott" a szívem, aztán egyre több időt töltöttem vele(osztálytárs volt), és pár hét után már bele-belekötöttem, incselkedtem, poénkodtam vele - meg is jegyezte, hogy "mi van velem?". De amúgy tetszett neki a változás. Szóval csak egy nagy áttörés kell, és ha ez megtörténik, utána már nyoma sem lesz a kezdeti gátlásosságnak. Ő is egy olyan ember, mint a többi, csak a külseje átlag feletti. Ennyi.
2017. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérj egy vindows frissitest. :)


Nem baj ha lefagysz egy szep nő közelebe, nincs ezzel semmi gond, de hidd el minel tobbet fogod latni annal konnyebb lesz vele kommunikalni.

Lehet a holgy is ilyen mint te, csak bizonyos helyzetekben hatarozottsaggal leplezi.

2017. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!