Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vehetem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetem rá a barátnőmet hogy nyugodtan érezze hogyy szép és csajos?

Figyelt kérdés
a barátnőm 15/L én 17/F vagyok. imádom a barátnőmet de mostanában kezd átváltani egyre fiusabbá. egyre rövidebb a haja és már nem is láttam már kb 1 éve normálisan a haját. pedig annyira imádom a természetes hosszú haját olyan jó göndör haja van. nekem is nagyon göndör hajam van de nagyon, és neki is, de rajta nem lehet látni mert annyira rövid és 10cm-nél hosszabb biztos nem volt, és annyira hiányzik. nagyon szép most is tényleg gyönyörű de szerintem egyre fiusabb és félek tőle hogy nem sokára már annyira megszokja, hogy lelkileg is fiú lesz (ezek más okok is). nah de hiányzik a természetes hosszú haja és nagyon nagyon félek hogy már soha többé ne fogom látni, és félek tőle hogy csak azért rövid mert azthiszi hogy amúgy ronda és így nem annyira látszik hogyha fiusba rakja magát. pedig annyira gyönyörű hogy nekem muszáj még egyszer látnoom. mit tudok kezdeni?
2016. máj. 29. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted, akkor nem akarod megváltoztatni.
2016. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Beszéld meg vele, hiszen ezért vagytok együtt.
2016. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszelj vele errol. Neki is jot fog tenni.
2016. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ha o igy szereti hordani a hajat,remelem nem adja fel onmagat egy pasiert. Attol meg,hogy egyutt vagytok,szerintem a legfontosabb,hogy sajat maganak megfeleljen.
2016. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!