Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjelöljem facebookon ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelöljem facebookon ismerősnek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi(50),egy lakóépületben lakunk, tetszik,szokott ő is nézni,ha összefutunk(nem vagyunk beszélőviszonyban) általában ő is épp valakikkel van meg én is. Megtaláltam facen,nem akarok tőle semmit,csak tetszik és néha jó érzés,ahogy hosszasan talalkozik a tekintetünk. Szerintetek megjelöljem vagy tök gáz lenne és inkább ne? Mit gondolna? Egyebkent én joval fiatalabb vagyok tőle,lánya lehetnék bőven.

2017. aug. 3. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem fekszel le vele egyszeruen?
2017. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd békén szerencsétlen embert.

31/f

2017. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mit számítana, ha ismerősök lennétek a FB-on? Láthatóan felkavar téged ez a pasi, ábrándozol róla - a facebook-os ismeretség által sem kerülnétek sokkal közelebb egymáshoz. Ne akarj még magadnak is hazudni, a kulcsszavaid bizony elárulják a szándékaidat :D
2017. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Rám írsz hármas ?

31/f

2017. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne jelöljem? Tudom,hogy semmi értelme,mégis ott motoszkál bennem,de inkább hagyom
2017. aug. 3. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobban jársz te is, ő is.

31/f

2017. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a közönség segítségét előbb! :DDD :$
2017. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki egy pingpong meccsre. A lakótelepeken szoktak lenni pingpong asztalok.
2017. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ülj bele egy hintába és kérd meg, hogy lökjön be!

Lakótelepen szoktak lenni játszóterek.

2017. dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedjetek együtt kutyaszart! A lakótelepen szokott lenni kutyaszar.
2017. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!