Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cristiano Ronaldo vagy Sergio...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cristiano Ronaldo vagy Sergio Ramos a jobb pasi?

Figyelt kérdés
Ne írjatok utálkozó kommenteket, csak az a kèrdés hogy melyikük néz ki jobban :)
2017. aug. 4. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
ÉN.
2017. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Holtverseny erősen,mert mindkettőnek helyes arca van.
2017. aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Kb 7-8 hónapja nézek "aktívabban" focit, mert a barátom szereti és szoktunk közösen nézni meccseket. Na Ronaldot eddig is tudtam, hogy kicsoda, szerintem jóképű férfi és jó focista is. Sergio Ramost nem vágtam előtte, hogy ki, mostmár igen és szerintem Ronaldo az, aki sokkal jobban néz ki. Plusz nekem iszonyatosan unszimpatikus ez a Ramos gyerek, eddig kb ahányszor néztem Real meccset, tuti hogy őfelsége Ramos lenyomott valami színészkedest, de a BL döntős "produkciója" volt a legvisszataszítóbb, mikor Cuadradot ki is állítottak a szineszkedese miatt..


(De ne támadjatok le foci kedvelő, Realos fiúk, akik esetleg bírják is Ramost, en nem értek a focihoz rendesen, csak nekem ez jött le h toppon van a színészkedesben és ez eleg visszataszító.)

2017. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem egyik se tetszik.
2017. aug. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Homárdó búza, Ramos meg egy pszichopata vadbarom.. és ez nem utálkozás, hanem igazság..
2017. aug. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszontkérdés: a kérdező szellemileg 11 vagy 12 éves, hogy ilyen dolgokon lamentál?
2017. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cristiano nekem kifejezetten csúnya arcra.
2017. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett lepontozni, kinek csípi a szemet a véleményem, ami egyébként válasz a kérdésre is.... Mint az oviban kb....
2017. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háát.... Inkabb Ronaldo, semmint Ramos, de leginkább egyik sem. Szerintem nem csúnya az arca Ronaldonak, de annyira nem is néz ki jól, mint amennyire sok tinicsaj oda van érte. Ramos viszont szerintem elég ronda. Borzasztó a haja és a szakáll még jobban elcsúfítja. Meg valamiert első perctől unszimpatikus számomra. Meglátom és felhuzom magam kb. :D Plusz Oscar-díjas színészeket megszégyenítő kamu produkciókat le tud vágni, elég szánalmas egy alak..
2017. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!