Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyvmoly lány miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvmoly lány miért nem lehet "jó nő"?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek egyet a mai világgal, nem érdekelnek a modern technikai cuccok, jobban szeretem a régi dolgokat. Nem vagyok bulizós, ritkán járok szórakozni, akkor is csak beülünk valahová barátokkal, és beszélgetünk. Imádok olvasni, illetve filmekből is a komolyabb, lélekrajzi, drámai témájú alkotásokat szeretem.

Külsőre normálisan öltözök, nem úgy, mint a filmeken ábrázolt bölcsészlányok, de nem is ribisen. Szóval nem vagyok se szomszédlány típus, se buta szőkeség.

Gyakran előfordult, hogy akartak velem ismerkedni, és amikor szóba került, mi érdekel, inkább mindenki lekopott ilyen szövegekkel, hogy „azt hittem, belevalóbb vagy” meg hogy „azt hittem, te is olyan kis buta vagy” meg „távolról könnyebben kaphatónak tűntél”

Sokszor akartak felsezdni olyan pasik, akik elég népszerűnek számítanak, de miután megkérdezték, mi érdekel, mit szeretek csinálni, mindnek sürgős dolga akadt. Mondjuk nem is bánom.

De volt, hogy hosszabban ismerkedtem valakivel, és látszott, fogalma sincs arról, miről beszélek, ha van is, nem érdekli, és megjegyezte, kár volt ilyen külsőt, kisugárzást ilyen ócska, unalmas nőre pazarolni (nem szószerint, de ez volt a lényeg)


2017. aug. 4. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem hozzád illő partnerrel ismerkedsz?


Ha folyamatosan olyan férfiakkal ismerkedsz, aki szeret eljárni, sportolni, bulizni, akkor nyilván nem fog összejönni olyan nővel, aki otthonülős típus.


Nem a könyvekkel van baj, hanem, hogy nem megfelelő emberekkel ismerkedsz.

2017. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

"De volt, hogy hosszabban ismerkedtem valakivel, és látszott, fogalma sincs arról, miről beszélek, ha van is, nem érdekli"

.

Én se szeretnék olyan párt, aki mellett hülyének érzem magam. Vagy aki nyomja a hülyeséget. Nem tudjuk, ugye, hogy miket olvasol.

2017. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mikor iszunk meg egy kávét? ☺

34f Bp.

2017. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ismerkedni csak olyanokkal lehet, akik akartak is velem, és volt köztük több olyan is, akiket fent említettem. De mivel én se vagyok ránézésre beskatulyázható (pont ez volt ugye a baj), én sem szoktam másokat.
2017. aug. 4. 12:29
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Én könyvmoly vagyok (az számít jó napnak, mikor 2-3 órát tudok olvasni minimum), könyvtárosként dolgozok, 1600-as, 1700-as években készült könyveket pakolászok egész nap, imádom... Meg minden mást is, ami régi.

Normálisan öltözködök.

Van párom, aki odáig van értem és az én szememben nagyon jó pasi, ő is imád olvasni, és nagyon szívesen meghallgatja, ahogy áradozok a munkámról, régi könyvekről. :D Csak meg kell találni a megfelelő párt. Ja, és nem szabad hamar ítélni, pl a párom szakmunkás, és diszlexiás, nem sokan néznék ki belőle, hogy imádja és falja a könyveket. :D

Mondjuk az is hozzátartozik, hogy engem nem CSAK a könyvek érdekelnek, hanem lényegében minden. Nem lehet, hogy ez a gond, hogy kizárólagosan ez foglalkoztat téged?

23/L

2017. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Cserélnék filmistát. Benne vagy?

Engem is ilyen filmek érdekelnek. Nőkben meg főleg az ilyenek, utálom a mai világi libákat.

2017. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Miért nem veszed észre, hogy folyamatosan ugyanabba a hibába esel, de te nem változtattál semmit?


"Könyvmoly lány miért nem lehet „jó nő”?"

Olvasott személyként elég buta és éretlen felfogásod van, ha ilyen megfogalmazódik benned. Ki mondta, hogy nem lehet jó nő?

Én is könyvtáros vagyok, 4 és fél éves kapcsolatom van, és jó nőnek tartanak. De ez nyilván abból is adódik, hogy adok magamra, szeretek sportolni, mindenki mindig mosolygós vidám nőnek ismer.


Olvasáson kívül mik a hobbijaid? Járj ilyen csoportokba, ismerkedj olyan emberekkel, akikkel hasonló az érdeklődési köröd.


Nem olvasással van baj, ez nagyon jó, hogy olvasol, hanem inkább azzal, hogy nem foglalkozol önismerettel, és nem nyitsz a világ felé. Megfogalmaztad már valaha magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

2017. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt hiszem, te nem értetted meg a kérdést.

Hozzátehetném gonoszul, hogy de hát olvasott ember létedre, de én nem vagyok ilyen

2017. aug. 4. 13:16
 9/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ne vedd fel, a másik 69%-os folyamatosan kötekedik mindenkivel, minden kérdés alatt.


Itt éli ki magát, ezek szerint a könyvek és a párja nem nyújtanak elég élvezetet neki. :/

2017. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
A leírtak alapján az a problémád, hogy nem olyan férfiak kezdeményeznek nálad, akivel úgy érzed, hogy összepasszolnátok. Ez gyakori probléma a nőknél, ami abból fakad, hogy mivel ők nem kezdeményeznek, abból válogathatnak, aki kezdeményez náluk. Ha szeretnél változtatni a helyzeten, állj aktívabban a témához. Kezdeményezz te azoknál a férfiaknál, akik megfelelőnek tűnnek a számodra, de maguktól nem nyitnak feléd. Kizárólag ezzel növelheted az esélyeidet. Ha megmaradsz a passzív szerepben, akkor meg bízhatsz a szerencsédben, illetve panaszkodhatsz, hogy nincs számodra megfelelő férfi.
2017. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!