Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mit akar tőlem? 14/L (lent hosszan)

Figyelt kérdés

Szóval. Ezen a héten egy rajztanfolyamra jártam, ma volt az utolsó nap. Egy srác ma szóba elegyedett velem, vagy valami olyasmit csinált. Fura volt az egész, nem vagyok hozzászokva hogy fiúk szólnak hozzám. Épp olvastam az egyik szünetben, és odajött a srác hozzám. Leült mellém, a könyv lapjára mutatott és azt kérdezte: "Ez papírból van?" Elég furán néztem rá, és mondtam, hogy igen. Utána azt mondta szép lett a portrém, és hogy ügyesen rajzolok. Utána vége lett a beszélgetésnek, mert kezdődött az óra.

Az utolsó nap volt... De azért kíváncsi vagyok. Szerintetek akart tőlem valamit?



2014. aug. 1. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem akart az semmit, csak nem látott még papírt.
2014. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezte, h papírból van-e, h a filce nem fog-e elmaszatolódni, amivel ráírod a lapra a telszámodat h aztán kölcsönadd neki a könyvedet. (:
2014. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés infó, lehet csak kedves, nyitott az emberek felé, és az útjába kerültél.
2014. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nagy környezetvédő, lesokkolta a papírból készült könyv látványa
2014. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát... Akkor majd egyszer... Talán... Valakinek... Vagy nem.
2014. aug. 1. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h tetszel neki, de ő is zavarban volt, ilyenkor butaságokat szoktak mondani. A fiam mesélte, hogy 15 évesen neki sem megy könnyen az udvarlás.
2014. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!