Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki ismeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki ismeri Randi Andit? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szerintem egy két lábon járó közhelygyűjtemény, úgy akar okoskodni a témában, hogy csak egy sikertelen nő, aki valószínűleg az összes létező romantikus regényt kiolvasta, onnan a nagy ,,tudása". Ahogy a szüzeket lenézi, az meg bicskanyitogató.
2017. aug. 4. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ismerem, szemelyesen. Jobban jarsz ha nem keresz tole tanacsot. Az egyik leghulyebb no akit ismerek, es o akar tanacsot adni.
2017. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Egy szűz férfi vagyok, aki tanácsot akart tőle kérni, de ahogy behatóbban tanulmányozni kezdtem az írásait, ordító sületlenségekkel találkoztam... És akkor még enyhén fogalmaztam...
2017. aug. 4. 14:57
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Alapszabály, hogy nőtől nem kérünk csajozási tanácsokat.
2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom ki az, de hogy nézi le a szüzeket? Példát tudsz mutatni?
2017. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Telfonról nem tudok linkelni, de írd be a Google-be, hogy ,,Randi Andi szüzesség".
2017. aug. 4. 15:13
 6/17 A kérdező kommentje:
*telefonról
2017. aug. 4. 15:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy cikket találtam tőle a témában, nem nézte le a felnőtt szüzeket, de nagyon helyesen nem is rejtette véka alá, hogy valami nem stimmel velük.
2017. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket a szüzekről, de senkit nem nézett le benne.
2017. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt lenezo, bár a kommentek között volt pár seggarc
2017. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 Épp ez az. Ő beszél hiányosságokról, amikor a saját háza táján sincsenek rendben a dolgok, ez tuti. Az összes ilyen ,,guru" csak egy figyeleméhes valaki. Amúgy meg a kommentszekcióban tök gyerekesen viselkedett az egyik hozzászólóval, hogy vele nem lehet párbeszédet folytatni, közben meg az a valaki normálisan leírta a véleményét, csak Andikának nem tetszett.
2017. aug. 4. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!