Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha együtt játok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha együtt játok a barátnőmmel egy éve és én is meg ő ismeri a szülőket akkor illendő lenne az én szüleimnek és az ő szüleinek is bemutatkozniuk egymásnak, hogy megismerhessék egymást?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze
2017. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Még bújócskázzanak legalább 2-3 évig...
2017. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt több tényező is befolyásolja. Pl ha távol laknak, nem egy városban, akkor nem feltétlenül.
2017. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a családjaitoktól, meg azok szokásaitól függ. A mi családunkban pl. nem erőltettük a dolgot, míg nem fordult olyan komolyra a dolog, hogy indokolt lett volna.
2017. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
70 km re laknak távol egymástól a szülők
2017. aug. 2. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kötelező ezt dönsd el te a pároddal!


Amúgy egy idő után muszáj egy találkozót összehozni, és még ha a lehető legzökkenőmentesebben is megy a dolog, akkor is kicsit egy olyan vizsgára fog emlékeztetni a helyzet, amin annak ellenére izgul az ember, hogy tudja, hogy jól felkészült. Olyan lehet ez mint a foghúzás.


Mondjuk esetemben kilenne zárva,hogy a párom szüleihez menjek, nekem meg nincsenek szóval tárgytalan. De ha én mennék a szülőkhöz legalább az egyik szülő valamilyen szinten rosszalná a kapcsolatot, és ez nem kellemes, vagy amikor azt sejteném, hogy velem szemben van kifogása az anyànak - apának. Hogy pl "a kettő közül melyik rosszabb, az előző barátnőnél akit a barátom a házhoz vitt. "



Meg fontos megnyerőnek és lehengerlőnek kell lenni, ha azt szeretném, hogy jól folytatódjon a dolog. Ehhez pedig meg kell találni a tökéletes arányokat. Beleértve a személyiségem kiteljesedését  Adjam önmagam, de ötös fokozat helyett csak hármason. Ha sikerült jó benyomást tenni a szülőkre, úgy sem úszom meg a következő találkozót. Ha rosszul sült el akkor pedig látni sem akarnak és még a barátom is kidobna.


Nem biztos, hogy kikerülhető a találkozàs, mert ha a szülők igazán kíváncsi természetek - és általában így szokott ez lenni - valószínűleg még a párom számára is kiderülhetnek rólam új információk. Szerintem vannak tabu témák, amiket szigorúan csak a párommal akarok megbeszélni, én tudom magamról,hogy amúgy semmit nem akarnék megosztani a barátom szüleivel. Klassz ha jó kapcsolatot ápolhatok velük, de én ezt nem erőltetném, kb mintha folyamatosan penge élen táncolnék. Ha valami nem tetszik a szülőknek akkor a barátomnak is baja lesz velem ez fix.



Kínos pillanatok, feszengés a bájcsevejek közötti csendben. Az egyetlen gondolat, ami ilyenkor megnyugtathatNA, hogy nem sokára a párom is át fogja élni ezt és akkor végre én leszek hazai pályán. De erre sem adódna lehetőség. Szóval én csak akkor mennék bele a talàlkozóba ha kiveséztük ezt a kényes témát és már jó egy ideje együtt vagyunk. Mert egy két hónap után nem fogok senkihez se beállítani.


Ja és bocs,hogy ezt kell mondanom, de szerintem az 1 év nem sok...viszont tényleg egyénenként változó ki mit gondol erről. A te döntésed!


19/L

2017. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában szokás megnézegetni egymás családját, hajdani lakóhelyét, de nem kötelező.


Ismerek olyan házaspárokat ahol a szülők nem ismerik egymást.

2017. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy év után még nem igen foglalkoznék ezzel. Persze ha a sors úgy hozza hogy éppen egymásba botlanak nincs gond, de alapvetően szerintem főleg, hogy messze laknak nem fontos ezt erőltetni még. Nekem a nővérem 4 éve volt együtt a párjával mikor eljegyezték egymást akkor az eljegyzési bulin ismerkedtek meg a szülők pedig ők még egy városban is laktak. Szerintem ez így bőven elég.
2017. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Látom átment a poén, nyomik.
2017. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!