Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön a férfiakban a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön a férfiakban a nők eltartása ötlet?

Figyelt kérdés

Azért töprengek ezen, mert most úgy alakult az élet, hogy nőként elképesztően jól keresek (és még sokáig fogok).

Viszont a páromról ez nem mondható el, eddig is együtt voltunk, el vagyok jegyezve, hamarosan esküvő.

Volt már eddig is szó gyerekről, jövő év elején gondoltuk nekikezdeni.

Becsületes, szorgalmas, mindig megy munkába, mindig vállalja a túlórákat, mindent pénz közös (most is).

Arra gondoltam, hogy maradjon ő a gyerekkel majd, ebbe szívesen bele is egyezett.

Rosszul érzem magam, hogy óránként kereken 5ször annyit keresek és nem szakadok bele, de ő meg igen.

"Nincs szükségünk" arra, hogy ő dolgozzon.

Szerintetek normális ötlet lenne, ha megadnám a lehetőséget befejezni az egyetemét? Abba hagyta 2. évnél ,mert nem volt annó támogatása és nem ment úgy, elment dolgozni. Vagy legalább estin? És 4 órást dolgozhatna vagy hétvégi ezt-azt?

Felőlem a gyerekkel is várhatunk még 2-3 évig.

Én fiatalabb vagyok 9 évvel.

1 éve végeztem, nekem más a családi hátterem.

Gáz? Az összes barátnőm lefújjolt, a barátaim is, azt mondják, hogy kiherélem ha én tartom el.

Mások azt mondják ne vegyek a nyakamba ilyen koloncot..

De ő is támogatott, amíg végeztem az egyetemen.

Szerintetek?


2017. aug. 4. 15:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy fordított nemekkel, ez miért ennyire evidens viszont, ha én mondom ki, mindenki furcsállja.
2017. aug. 4. 16:01
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb férfi onerzetet sérti, ha a nő magasabb végzettségű vagy jobban keres. A kettő együtt meg aztán valóságos katasztrófa a számukra.

A párodat te ismered, te tudod, hogy hogyan reagálna erre a felvetesre. Az atlagbol kiindulási nem ugrálna az örömtől hogy 7/24ben egy csecsemőt kell ellatnia miközben az asszony tartja el. De nyilván ez pont egy olyan dolog, amihez vadidegeneknek semmi köze, nektek kell megbeszelnetek

2017. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon emberfüggő lehet, nagy kérdés hogy mi történne ennek hatására az önbecsülésével. Szerintem ezt mindenképpen vele kellene nyíltan megbeszélned, rákérdezni tőle hogy ő hogyan érzi hogyan reagálna rá ha megpróbálnátok, nem-e lenne gáz neki hogy te tartanád el ill. segítenél be neki stb.
2017. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez régen mindig úgy volt, hogy a nők dolga volt a háztartás vezetése, ugye a gyerekszülés, gyerekek nevelése.

A férfi meg dolgozott és eltartotta a családot.

Ma már azért ez jócskán változott, egyre természetesebb, hogyha egy nő is annyit dolgozik és keres, mint egy pasi, vagy akár többet.

Nincsen ebben semmi különös szerintem így a 21. században Európa közepén..

Teljesen korrekt tőled, hogy hagynád, hogy visszamenjen az egyetemre a párod. Szerintem próbáljatok meg úgy megegyezni, hogy mondjuk diákmunkázik mellette vagy keres valami heti pár órás(15-20) melót és így végülis dolgozik is, nem érzi magát haszontalannak, de közben a sulira is van ideje.

De az a lényeg, hogy nektek legyen jó. Más véleménye kit érdekel?

2017. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
"A legtöbb férfi onerzetet sérti, ha a nő magasabb végzettségű vagy jobban keres" Igen, az olyan férfiakét - ás nőkét - akik lenézik, alacsonyabbrendűnek tartják a nőket. Kedves kérdező! Azt mondod a párod is támogatott téged. Szerintem egy normális kapcsolatban alap hogy most, amikor te vagy jobb anyagi helyzetben, megpróbálod ezt viszonozni.
2017. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ha már együtt vagy vele annyi ideje,hogy tudd,nem csak kihasználni akar és tényleg szívből szeretitek egymást,szerintem nagyon becsülni való gesztus lenne tőled. :) Azt én sem mondom,hogy te tartsd el és ő ne dolgozzon,az tényleg kiherélés szituáció lenne. De ha pl támogatnád,hogy befejezze az egyetemet,azzal akár ő is tovább tudna lépni egy olyan munkakörbe,amit jobban szeretne és jobban is fizetnének neki. Ne törődj vele,ki mit mond. A lényeg,hogy ti,közösen hozzatok olyan döntést,ami mindkettőtöknek megfelel. Ez nem ide tartozik,de fiatal korom óta dolgozom és ha kevés volt,azt is megosztottam olyannal,akinek tudtam segíteni. Volt,hogy kihasználtak vagy nem tudták visszaadni,de sosem bántam,mert másnak jobbá tudtam tenni egy kicsivel is az életét. És a mai napra sokkal többet kaptam vissza,mint amennyit összesen adtam valaha is másnak. Ez egy körforgás. :) Remélem,tudtam segíteni! Gratulálok az eljegyzésetekhez! Boldog,hosszú életet kívánok nektek! :)
2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Fejezze be az egyetemet, a gyerekkel várjatok addig. Akkor döntsetek majd arról, ki maradjon otthon a babával. De vele sem kell 3 évig otthon maradni.
2017. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ő nem anyagilag, hanem megértésileg támogatott inkább.

Neki még nem említettem az ötletem.

2017. aug. 4. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Én a páromnak odaadtam a pénzem egy részét, hogy tudjon magának egy új számítógépet venni. Ő lelkileg támogat. Húha, és akkor most mi van? Semmi. Ha szeretitek egymást szard le a többiek véleményét. Te legalább nem egy külsőségekre menő pitsa vagy, akinek csak a BMW meg az aranylánc a fontos.
2017. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

A stílusod alapján kizárt, hogy bármi normális beosztásban jól keresel...

Mintha egy 16 éves dobált volna egymás után néhány mondatot.

2017. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!