Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatod?
2017. aug. 5. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy néger csókért mindenem odaadom...
2017. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerelmes vagyok, de nem viszonozza...
2017. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem, de szeretnék.:(
2017. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Talán egy szavába kerülne és az lennék, talán csak fellángolás de tény hogy mellette úgy vagyok önmagam ahogyan senki más mellett és ez így pont jó. Amúgy hivatalos megegyezés alapján barátság extrákkal van köztünk, valójában sosem voltunk barátok de mindig teljes kimerülésig tudtunk és tudunk is beszélgetni, már első perctől kezdve. Te, Kérdező szerelmes vagy?
2017. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, az első után teljesen eltűnt belőlem az érzés, néha megtetszik 1-1 lány de semmi több. Ez megy már lassan egy évtizede
2017. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. És nem is akarok az lenni.
2017. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagy?"

Nem.


"Milyen a kapcsolatod?"


Nem létező.

2017. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem és nem is akarok!
2017. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!