Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó csajoknak hány %- a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajoknak hány %- a prostituált?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki prostituált . Hisz a krvának az aktusért fizetsz, míg a barátnődnek más dolgokat veszel, tehát gyakorlatilag neki is fizetsz a szexért csak nem kimondottan azért. Jöhet a lepontozás!
2017. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%
Mi ez a sok prostis kérdés ma reggel?
2017. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

#2. Azt mondod qurvázni még túl korán van ? :D

31/f

2017. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Az egyes jól mondja.
2017. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
az egyesnek van igaza
2017. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát pedig én nem vagyok prosti. A ti elvetekkel csak a szingli, nem az ősi szakmát végző emberek nem prostik. Akinek lesz kapcsolata, az már prosti. Nagyon értelmesek vagytok. Az okleveleket hova címezhetem?
2017. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik barátnőm nem engedte meg,hogy mindent Én fizessek,ott felesbe ment. A többi meg elvárta!
2017. aug. 6. 10:10
 8/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
83%
Jó hát az ilyen egyes típusú embereknek a nő eleve csak szexre kell, szóval számukra egy barátnő is csak egy pina bérlet kvázi.
2017. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
6# vagyok, és ezzel leprostiztátok az alábbi személyeket: anyukátok, nagymamáitok, húgotok, nővéretek, lány uncsitesótok, lány barátaitok. Nem beszélve a leendő feleségetekről, komoly barátnőtökről, akibe szerelmesek lesztek. Majd mondjátok neki, egy prosti vagy, az én ringyóm. :D
2017. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De hány igazi prostituált van aki pénzért megy el?
2017. aug. 6. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!