Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljam meg, hogy az arcába vágjam az igazságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy jó barátom, akinek van egy felesége akivel ki nem állhatjuk egymást. A csaj az a tudálékos, mindig mindent tud és mindenbe beleüti az orrát fajta. Nekem is van feleségem és kb. havonta elmegyünk egymáshoz egy kicsit beszélgetni, iszogatni.


Nemrég a fiatalkori szerelmekről beszélgettünk, mire én benyögtem, hogy én elég sokat jártam prostikhoz húszon évesen. Nem titok, a feleségem tudja ezt. Na a csaj ezen teljesen kiakadt, hogy ő nem hogy soha nem jönne össze egy ilyen emberrel, de még egy bottal nem piszkálna meg, ez undorító, fúj megalázó stb...


A probléma, hogy mi a férjével gyerekkorunk óta ismerjük egymást és egyszer a férjével mentünk fel egy lakásos prostihoz, tehát legalább egyszer a férje is prostizott.A barátom természetesen lapított mint az a bizonyos dolog a fűben.. Én meg nagyon közel jártam hozzá, hogy a csajnak ezt az arcába vágjam. Félek, hogy legközelebb ha találkozunk és kicsit jobban a pohár fenekére nézek, akkor kiszalad a számon, viszont a barátomat sem hoznám kellemetlen helyzetbe...


Ti mit tennétek?



2017. máj. 11. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ne csessz ki a haveroddal.
2017. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Fel se hoznám többet a témát. Meg nem innék annyit hogy esetleg olyat mondjak amit nem kéne...
2017. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Ha a vén rókára hallgatsz nyugiban maradsz és lenyeled a békát.
2017. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Minek.

Inkább Írd körbe: Ne ítélj, mert megítélnek!

Beszélj lopásról, s a haverod gyerekkori bolti csenéséről. 😊

2017. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen érthető a dühöd, és meg is érdemelné a hülye pitsa, de ezzel nem csak vele, hanem a barátoddal is kicsesznél, őt is elárulnád, nem kicsit, nagyon.

És az ember a barátait nem árulja el, nem cseszik ki velük.

Úgyhogy nincs más választásod, minthogy hallgatsz és túllépsz a dolgon.

2017. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
A haverod a gáz, hogy ilyet nem tud a felesége, vagy ilyet nem mer elmondani neki. Próbáld megbeszélni a haveroddal, hogy mondja el a nejének, semmi különös nincs ebbe. Mondjuk az fura, hogy a felesége nem ismeri annyira. Az ember mikor elkezd randizni, beszélget sokat, sőt előbb beszélget általában. Nyilván a szexuális dolgokról is, mert ha ott már beszélgetéskor látszik, hogy nem passzolunk kár is tovább randizni. El nem tudom képzelni hogyan lehet úgy házasságig eljutni, hogy a társával nem meri megbeszélni a legintimebb vágyait, szexuálisan mi volt, mit szeretne. Ez lenne az alap egy kapcsolathoz. Hogy lehet enélkül normális szerelem, normális lelki kapcsolta? ÁÁááá. Gondolom félre is dug a haverod, vagy majd fog, ami nem lenne csoda.
2017. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
5-ösnek igaza van,a hülye picc.... a megérdemelné, de a haveroddal ne csessz ki, ez a kapcsolat halott így is, ahogy az előző írta. Lelkileg 0. A tipikus csaj, majd jön a gyerek és 0 szex lesz, még a szülésre fogja majd a gyerek 1 éves korában.
2017. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Gáz vagy (haverostul) a prostizás miatt. De hogy azon még el is gondolkodsz, hogy jól bekavarj nekik, ez még gázabb.
2017. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köződ hozzájuk, nem a te dolgod,aradj ki ebből
2017. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én sem avatkoznék bele és nem hoznám kellemetlen hekyzetbe a barátomat. Viszont elhívnám egy pohár sörre, hogy megbeszéljük, hogy mégis ilyet mért nem tud a felesége.

Az én kapcsolataimban már az elején megbeszéljük ezeket. Ha meg eltitkolja annak meg lesz a böjtje.

2017. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!