Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent konkrétan a lotyó szó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent konkrétan a lotyó szó?

Figyelt kérdés
Ill az alábbi szavaknak milyen eltérő jelentésük van? R.bnc,lúvnya,lotyó,trampli.
2017. aug. 6. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első három tök ugyanazt jelenti, a "trampli" viszont kilóg a sorból. Az az igénytelenségre utal, férfira is mondják. Trampli = toprongy(os), tróger, parasznya :D
2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Erkölcstelen nő, aki becstelen, kicsapongó, buja életű személy.

Valamivel lágyabb s kíméletesebb kifejezés, mint a kurvä, szäjha, rÍngyó. Hangra és értelemre hasonló hozzá a dunántúli szotyka, azaz elemezve: szotyogó. A logyog és szotyog körülbelül egy-értelmüek. Úgy látszik, hogy a képes kifejezéseket kedvelő nép vagy azért nevezte az ily személyeket lotyóknak, mert faraikat fintorgatni, s testeiket lóbálni, mintegy lotyogtatni szeretik;vagy a lotytyadságtól azaz lágyság vagy petyhüdtségtől.

2017. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem ugyanaz. Úgy hallottam pl. hogy a r.bnc pld. az a nőszemély, aki könnyen kapható (nem pénzért) szexre.
2017. aug. 6. 10:36
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy a lotyó a k.rvának az enyhébb változata lenne, mert az utóbbi csak pénzért hajlandó aktusra.
2017. aug. 6. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Lotyó:"Erkölcstelen nő, aki becstelen, kicsapongó, buja életű személy."


Szinonimái: "prostituált, utcalány, kéjhölgy, kurtizán, szajha, örömlány, perdita, prosti, céda, cemende, cafka, kokott, repedtsarkú, éjszakai pillangó, rüfke, bárcás, útszéli, hetéra, sarkonálló, luvnya.."

2017. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
26%
Alapjában véve 20-40 közötti nők általános szinonimájaként szoktam használni. A 20-on aluliakat kislánynak hívom.
2017. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez van leírva a szinonima szótárban,de a 4. Hozzászólásomnál kifejtve mind valamiben különböző. Az lenne a kérdés pontosan miben?
2017. aug. 6. 10:46
 8/12 anonim ***** válasza:

istenem...ezeket a kifejezéseket mindenki eltérően használja.

egy dühös férfi simán lekurväzza a csaját aki megcsalta.

mégsem a foglakozására utal ezzel, csak így fejezi ki a véleményét a nőről.

ugyan úgy le vannak ribäncozva azok a nők, akik fél évente cserélik a pasijaikat.

holott a ribänc szó azokra vonatkozik akik minden hétvégi éjszaka után más férfi ágyában ébrednek.

bár ez is relatív mert van aki erre csak azt mondja hogy "élvezi az életet"

szóval a jelentéseket leírtuk, erre voltál kíváncsi, megkaptad a választ.

2017. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Harmadikas nyelvtankönyvem szerint: hangulfestő szó.


Valamit nagyon benéztek a szerkesztők, azt hiszem...

2017. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel hogy ki k. za le a feleségét,engem a nyelvtani jelentése érdekel ezeknek a szavaknak. Ha le b .zizod a feleséged,attól még nem lesz az.

Pld úgy tudom a k. aki kp ért szexel,r. anc aki más javakért. A többit Én sem tudom.

2017. aug. 6. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!