Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadják a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a nők, hogy a pénz és a kinézet nem számít? Mikor nap mint nap megdőlni látszik ez az állítás, mégis ragaszkodnak az "igazukhoz"! Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Nem is kell olyan messzire menni, elég csak itt az oldalon beleolvasgatni a kérdések alá érkező válaszokba.

De a valóságban is mindig az a férfi szerzi meg a nőt, aki jól néz ki és van pénze.

Mégis foggal körömmel kapaszkodnak a hitükbe, hogy márpedig ez baromság!

Tudat alatt megy ez náluk? Gondolok arra, hogy ösztönösen védik a "fajtájukat" hogy a női társadalom mindig a lehető legjobb színben legyen feltüntetve?


2017. aug. 6. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Álszentségről még nem hallottál?
2017. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Miert tagadjak a szerencsetlen ffiak, h a szemelyisegukkel es kulsejukkel van a baj, nem azzal, h a tanulatlansag es lustagag miatt csorok ? :D
2017. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Mert olyan szépen hangzik.


A romák is fogadkoznak mikor a segíjt veszik fel, hogy ők dolgozni akarnak. Az alkesz is tagadja azt, hogy ő az lenne.


Ez egy ilyen játék.

2017. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Én nem tagadom és a körülöttem lévők sem. Anyum sem.


25N

2017. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Hol tagadják, te drága.

Ne szelektíven olvass.

2017. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Hol tagadják?

Attól függetlenül, hogy azt írja valaki, hogy neki nem csak a kigyúrt, modell képű, magas férfiak tetszenek, még számíthat neki a külső. Gondolom, te sem jönnél össze nővel, akinek állandóan piszok van a körme alatt, és nem törődik sem a bőrének, sem a hajának egészségével, szépségével. Ez igénytelen dolog.


Megnyugodhatsz: számít a külső, csak nem olyan mértékben, mint ahogy gondolod. A mérce sem olyan magas, de egy bizonyos szint alá nem süllyedünk.


21/L

2017. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert a te valóságod nem az enyém. Nekem a saját életem ellenpélda a te véleményeddel szemben. Nem azért, mert nincsenek elvárásaim és bárki jó lenne, hanem mert teljesen más szempontok alapján támasztottam igényt párkeresés témában.
2017. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Hányszor akarod még újra- meg újrafogalmazva kiírni ezt a kérdést? És ha megkapod a többi hasonszőrű társadtól a hallani kívánt választ, akkor mi lesz? Változik tőle valami az életedben? Előbbre jutsz bármiben is?
2017. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem tagadjàk. Persze hogy számìt a külső is ès az egzisztencia is. De a mértèke eltèrő. Ahogy valaki ìrta is, nem olyan magas a lèc. Nyilvan ne légy teljesen igènytelen ez lenne az alap. Sajnos sokan olyanok ìrkàlnak ilyet, akik mèg a minimumot sem ugorjàk meg. Nem kell milliomosnak lenned, nem kell James Bond-kènt kinèzni, de egy jò alapod legyen meg.
2017. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem tagadják ők ezt. Igen is olyat párt keresnek aki nem minimálbért hord haza és ad a kulselyére. Mondjuk érdekes ez a külső dolog is. Én férfiként sokszor látok olyan fiatal nőket akik nagyon tetszenek nekem és pl. koszos a cipője, kopott a ruhája, törött a telefonja, stb... De ha ránézek, akkor tetszik az arca, a szeme, az alakja, a haja. Simán randiznék velük ha szimpatikus lennék nekik.
2017. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!