Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire segít lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire segít lelkileg hogy kiírjátok ide a párkapcsolati gondjaitokat?

Figyelt kérdés
Csak magamból tudok kiindulni,nekem segít,főleg mikor szakítások közepén vagyok,nincs kivel megbeszélnem,és itt tudok siránkozni,végül is olyan mintha közösségben lennék.Ha ez nem lenne,csak bambulnám a netet,vagy tv-t,és őrlődnék magamban...itt meg legalább kipanaszkodom magam,persze így is fáj egy szakítás,de mégis elviselhetőbb talán..
2017. aug. 6. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire. Nekem attól nem lesz jobb.
2017. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Nekem nem segített.
2017. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a reakcióktól függ. Miután kiírtam magamból, megkönnyebbülök, és jobb érzés lesz. Aztán, mielőtt frissítem az oldalt, mindig bepánikolok, hogy "na vajon hányan oltottak be", és hogy kár volt kiírnom, mert most csak rosszabb lesz. Aztán, ha tényleg van valami gyökér, aki beszólogat, akkor megbántam, hogy kiírtam. De ha többnyire normális reakciók érkeznek, akkor jobb érzés.
2017. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, de legalább olyan, mintha társaságban lennék. Ez a valóságban a szociális fóbia miatt nem lehetséges, az utolsó fórumot pedig ahol fent voltm szétbarmolta egy sértődött admin.
2017. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, milyen válaszokat kapsz. Ha kulturáltan képesek a problémádhoz hozzászólni, az segít.

Ha csak önző köcsögök és csak beugatnak, az csak ront az önérzeten.

2017. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szokott segíteni, meg egy külső szemlélő észrevehet olyan dolgot, ami nekem teljesen elkerülte a figyelmem, vagy nem látom akkora problémának.

Konkrétan tavaly ilyenkor még betegesen féltékeny voltam, már attól a sírógörcs kerülgetett, ha arra gondoltam, hogy a barátomnak tetszik más is rajtam kívül, most meg már én küldözgetek neki csajos képeket. Nem azt mondom, hogy ebben csak kérdésemre kapott válaszok segítettek, de felnyitották a válaszolók a szemem, ennek köszönhetően nehezen, de sikerült sokat javítanom magamon.

2017. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmiben, de talán mások nem követik el ugyan azokat a hibákat, ha olvassák.
2017. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Segíteni nem segít, de az például jó érzés, hogy legalább az utánam jövők nem fogják elkövetni azokat a hibákat. Akkor már megérte! Az önző köcsedékeket pedig ki kell röhögni, hadd vörösödjön a fejük :DDD
2017. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lelkileg nem segít.

Vagyis én lelkileg toppon vagyok.

Párkapcsolati tudásom viszont szegényes, és néha kellenek a tanácsok, más nézőpontok, ötletek, ismeretek.

2017. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!