Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy engem folyton csak bántanak lelkileg, pszichésen a lányok? Miért nincs szerencsém a párkapcsolati életben?

Figyelt kérdés

Az van, hogy még sosem volt barátnőm, pedig már sok éve vágyom egy normális kapcsolatra, egy rendes, aranyosk, kedves, bájos barátnőre, de akárhányszor is ismerkedem a lányokkal és végül már kezdem úgy érezni, hogy végre van egy lány, akivel együtt lehetnék, hirtelen a lány egy hatalmas sebet ejt a lelkemben különböző módon és végül ismét csak egyedül maradok.

Tudom az is probléma, hgy érzelmesebb, érzékenyebb típuús srác vagyok, aki persze igyekszik ezt leplezni, de attól még belül ez nagyon fáj nekem. Elég sok mindent tudnék mesélni, hogy mi okozta azt, hogy mára szinte egyszerre tartok a lányoktól és egyszerre szeretném megölelni,csókolni, szeretni azt az egy lányt, akivel talán végre boldog lehetnék, de folyton csak fájdalmas vége lesz minden egyes próbálkozásomnak, kapcsolatomnak és már most ismét úgy érezm egy újabb fájdalmas vég után, hogy egyre nehezebb még egy újabb ismerkedésre, kezdeményezésre rászánni magamat. Jelenleg ott tartok, hogy legszívesebben csak barátkoznék lányokkal és már az sem érdekelne, ha több nem lenne köztünk, hiszen úgy is ott lehetnék egy lány mellett, ölelhetnék, vígasztalhatnám, törődhetnék vele, anélkül, hogy fájdalmas, kockázatos kapcsolatba mennék bele vele, nem akarok még egy fájdalmas sebet szerezni...

Tudom szánalmasan hangzik ez az egész és visszaolvas én is lehet hányni fogok eme soroktól utólag, de így érzek és szeretnék megoldást találni a problémámra, szeretnék egy lányhoz úgy közel kerülni, hogy ne legyen csúnya, fájdalmas vége, mint eddig...



2013. jan. 24. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak gúnyolódni tud majd, annak a kurv4 anyját
2013. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha az segítene neked, szívesen elbeszélgetek veled, ha szeretnéd. Ne félj, értelmes ember vagyok :) 16/F
2013. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, v alacsony, v mindkettő. Az is nagy hátrány, h érzelmes típus vagy.
2013. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló vagyok, ha gondolod rám írsz privibe, adok elérhetőséget és beszélhetünk, ha gondolod.
2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

3: Pedig az hogy valaki érzelmes az inkább előny. A srác nem túl érzelmes a leírtak alapján, hanem inkább úgy mondanám: Van szíve! Na ő FÉRFI, ő jó apa tud lenni, mert szeretettel van teli. Ja és igen, sok lány elítéli ezt, ezzel nem tudják, hogy magukat ítélik el, és rib4ncok lesznek.


Egy ilyen srác is tud moziba menni a lánnyal, benne van ő is a hülyeségekben, jó humora van, csak annyi a különbség, hogy ő NEM HAGYJA OTT a lányt, hanem kitart mellette, mert egyszerűen a jóra törekszik. Ez látszik is a fenti szövegben, nem kell hozzá egyetemet végezni.

2013. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj pár konkrétumot kérlek, hogy milyen hatalmas sebeket ejtettek rajtad a lányok ismerkedés közben, mert enélkül nehéz válaszolni.
2013. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En is hipererzekeny vagyok es ez sokszor csak a vesztemet hozta a parkapcsolatokban...es valahogy mindeg olyan emberre akadtam ami a legerzekenyebb pontomat bantotta...

Mintha bevonzanam...nem tudom miert van, de lehet h nem kellene mindent annyira komolyan vennem

2013. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szövegből az jött le, hogy nem nagyon tudod elfogadni magadat...
2013. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 hiba van ami miatt nem jön neked össze: 1. Önbizalomhiány, szerintem ez érthető mit kell vele tenni.


2.Minden lányhoz úgy mész hozzá , hogy te hosszú kapcsolatot

akarsz vele. Nekem ez jött le. Lerí rólad az egész. Ez sajnos elijeszti a legtöbb nőt. Előbb csak haverkodj picit úgy 1 hetet ,(ne húzd sokáig mert abból friendzone lesz és aztán bukhatod) mint aki semmi komolyabbat nem akar aztán már ha megkedvelt léphetsz az ügyért.

2013. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!