Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan írjátok főleg pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írjátok főleg pasik, hogy lemondtatok 30 éves korotokra arról, hogy lesz valakitek (én is sokszor így gondolom)! De felvetődik pár kérdés! Válaszoltok?

Figyelt kérdés

Pl mi lesz öreg korotokban? Ki vigyàz majd ràtok? Ha betrg/rosszúl leszel ki veszi észre? Rak eléd egy tál ételt?

Szüleitekkel közöltétek?? Hogy fogadták? Rokonságban most esküvő szezon van anyukám pl màr azt tervezi, ha mi (ő ) csináljuk mi hogy lesz majd? Emlegetik az unokákat..Tudom nem szülőknek kell párt találni, de azért ez egy vágy ami reális részükről? Nem e féltek, hogy a barátok megnősülnek, gyerekeik lesznek "és többé nem jönnek focizni,ha szól az esti harang?"



2017. aug. 8. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"mi lesz öreg korotokban?"

Vizelesi problemak, mentalis problemak, vernyomas problemak


"Ki vigyàz majd ràtok?"

Biztosit. Ha van hitel akkor a bankkal kozosen a biztosito.


"Ha betrg/rosszúl leszel ki veszi észre?"

Bank, kozmuvek


szulok:

Majd megszokjak hogy csalodtak a gyerekukben


haverok es a foci:

Annyi ilyen nyomi van hogy ez miatt nem kell aggodni.

2017. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LazyJones ***** válasza:
100%
Néha fel szoktam tenni ezeket a kérdéseket magamnak, de mégis, mit tudok tenni? Változtattam az életemen, szinte minden lehetséges módon, próbáltam változtatni a hozzáállásomon, a tolerancia szintjeimen, ami maradt, azt viszont nem akarom feladni magamból. Ha így nem kellek senkinek, akkor mi mást tehetnék, minthogy elfogadom ezt? A kapcsolathoz két ember kell, ha a player 2 üres, akkor tök mindegy, én mit szeretnék és mikor.
2017. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem a hasonló korban levő hölgyek véleménye is érdekelne.
2017. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

-Öreg leszek

-Fogalmam sincs

-Én biztos észre veszem

-Valahogy megoldom, ha mozdulni tudok

-Nem, sehogy, nem élnek már

-Nincs élő rokonom

-A barátoknak már összejött, néha azért sikerül egyszerre összejönni.

Ez lesz, ha ez a trend folytatódik, azt hiszem. Félelmeim ennek kapcsán nincsenek, csak kicsit szomorú vagyok, mikor nem sikerül összehozni valamit. Ennek dacára csinálom tovább, mert rosszabbul érezném magam, ha nem tennék meg mindent. Piros babetta diablo gti meg van már HM ? :)

31/f

2017. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésre válaszolva.

Nem az a szörnyű ha egyedül vagy, ha nem ha olyanok közt akik közt egyedül érzed magad.

Szóval pont nem érdekel.

2017. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért van az, hogy akinek nincs párja az azon pánikol, hogy mi lesz, ha öreg lesz? Akinek van párja, az miért nem teszi ugyanezt? Mert neki sem biztos, hogy örökké meglesz a párja. Sőt, valószínűbb, ha hamarabb elhagyja vagy meghal, mint hogy együtt öregednének meg. És ha tényleg együtt meg is öregednek, az egyik akkor is hamarabb hal meg, mint a másik. Akkor az élővel maradottal mi lesz? Őrá ki vigyáz? Ki veszi észre ha beteg? Ki rak elé enni? Megmondom: SENKI.

Az élet végén úgyis mindannyian egyedül maradunk, és egyedül halunk meg.

Szóval ezen parázni szerintem teljesen felesleges.

Inkább élvezzétek a fiatalságotokat, amíg még tudjátok!

2017. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3as! Engem is de a hölgyek kisebb rèsze marad pàrtában! Ha egy előnytelen külsejü lány elkezdi hìrdetni,hogy ismerkedne nap 5levél megvan neki is!
2017. aug. 8. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Írj ki egy kérdést :D
2017. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de hadd szóljak hozzá én is.


"mi lesz öreg korotokban? Ki vigyàz majd ràtok? Ha betrg/rosszúl leszel ki veszi észre? Rak eléd egy tál ételt? " - Anyai nagyanyám egy önző, irigy, gonosz nőszemély, a saját lánya életét is megkeseríti, haragszom rá, nem érdekel, hogy a nagyanyám, nem tudok róla jót mondani. Anyai nagyapám tavaly halt meg, szóval anyai nagyanyám most már egyedül van, a szüleim csak ritkán látogatják, és nem is hívják, mert egy napot nem lehet vele békében meglenni. Ott van egyedül egy fél országnyira egy kis faluban közel a 80-hoz, és teszek rá, mi lesz vele...

2017. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok, persze.


"mi lesz öreg korotokban?"


Mi lenne? Egyedül leszek. Addigra szerintem már szocializálódni se lesz kedvem.


"Ki vigyàz majd ràtok?"


Veszek egy félmázsás kaukázusi medveölőt. Lőfegyver pedig lesz a párnám alatt és a szekrényben.


"Ha betrg/rosszúl leszel ki veszi észre?"


Attól, hogy valaki öreg, még nem lesz automatische hülye is. Észre tudom venni magam is.


"Rak eléd egy tál ételt?"


Ételfutár, pizzarendelés...


"Szüleitekkel közöltétek?? Hogy fogadták?"


Közöltem igen. Nem örültek neki, de beletörődtek.


"Rokonságban most esküvő szezon van anyukám pl màr azt tervezi, ha mi (ő ) csináljuk mi hogy lesz majd?"


Öööö...egészségetekre, de mi a kérdés?


"Emlegetik az unokákat..Tudom nem szülőknek kell párt találni, de azért ez egy vágy ami reális részükről?"


Van 3 lánytestvérem, majd ők alapítanak családot oszt gyártanak unokákat.


"Nem e féltek, hogy a barátok megnősülnek, gyerekeik lesznek "és többé nem jönnek focizni,ha szól az esti harang?""


Nem. Attól számítógépem még lesz.

2017. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!