Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiket érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiket érdekelnek a 25-30-as férfiak, válaszoltok az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés
Az utcán szembejőve milyen férfiakra figyeltek fel? Mik a jellemzői? Milyen a karakterisztikája? A stílusa?
2017. márc. 7. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha az illető egy hatalmas csillámokkal díszített latex anyagból készült kék bálna jelmezben rohangál a forgalom közepén közben "az i will surviveot" üvöltözve. Mindezt bekötött szemmel, egy hatalmas kotonnal a fején.


Erre talán felfigyelek.

2017. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 39.vagyok.De a menése,és kinézete.De csalodtam már.Igy én csak is a belsőre megyek,mentem.És remélem megtaláltam Őt😃
2017. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Hmm... eddig bele sem gondoltam, meg nem is nagyon szoktam megnézni a pasikat, de akiket megnéztem, azok mind jól öltözöttek voltak.


Most emlékszem, hogy kettejükön szövetkabát volt, egyiken fekete, másikon szürke. Ilyesmi:

[link]


Nem voltak se túl nagydarabok, de vékonyak. A rengeteg pufikabát közt feltűnik az ilyen.


De a hajuk is jó volt, nem az az itt felnyírt, ott hosszú pulykaséró, ami most divat.


Nekem ebben az vonzó, hogy ő valaki. Úgy értve, hogy érdekli, hogy van stílusa, van véleménye arról, hogy hogyan néz ki. Hogy nem a felesége figyeli, hogy mikor lyukadnak ki az alsói, hanem ad magára.

2017. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

25 eves,180-185 cm,70 kg,izmos,latszik,hogy rendszeresen sportol,haja divatos vagy olyasmi.( Alkata: szeles vall,hat,egyenes tartas.) A ruhazat inkabb szovetkabat stb. Sotet szinek,latszik,hogy nem anyukaja mossa. A kedvesseg,ami meg alapvetoen fontos.

N/33

2017. márc. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel remélem lassan "kimegyünk" a szövetkabátos időszakból, ezért én ezt kihagynám, bár ha véleményezni kellene nekem jobban bejön a fiatal pasinál egy klassz dzseki, pl. csőszárú farmerrel.


Az összképet nézem, sosem volt olyan,hogy külön veszek szemügyre Rajta bármit is. Ha az összkép jó, akkor lehet akár melegítőben is (persze nem az utcán).


Legyen ápolt, ez általában azonnal lejön, hiszen ha a haja rendben van, jó alkatú (sportos), normális rajta a ruha - ez már erre következtet.Nekem jobban bejön ha valaki nem borostás, és ha elmegy mellettem nem túl erős, de férfias illat lengi körül.Ha még mosolyog is az csak ráadás...


Bár ha ilyen pasival találkoznék azt se bánnám ha nem menne el mellettem :) :)

2017. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arc, tekintet és összkép. N
2017. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem azok tűnnek fel, akik nem a mostanság megszokott selyemfiús stílust képviselik. Bármennyire is divatos, szerintem borzasztó és cseppet sem férfias.

Általánosságban jobban felfigyelek a "keményebb" pasikra: na nem a kopasz állatokra gondolok, az inkább taszít, de mondjuk egy hosszabb hajú rocker, vagy szimplán egy bőrkabát, bakancs, ilyesmi öltözet jobban odavonzza a tekintetem. Az izomagy pasik nem jönnek be, szóval az nekem mellékes, hogy mennyire gizda vagy sem. Egy vonzó arc jobban érdekel, meg összességében a kisugárzás, szóval talán a magabiztosság az, ami még magára vonzza a tekintetet. De ne erre a dinnyecipelő macsóvagyok mozgásra gondolj. :)

Ha mondjuk közelebb is jön, akkor az illat az nekem nagyon fontos. Meg a pillantás. Szeretem a különleges színű szemeket. :)

2017. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A legtöbb válasz normális volt, köszönöm őket. :) Amúgy nő vagyok, és ízlés feltérképezése miatt kérdeztem. Ha még jön normális válasz, annak örülök, és előre is köszönöm.
2017. márc. 7. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam az utcán szembejvő férfiakat figyelni, általában csak zenét hallgatva egy irányba nézek előre :D

De van pár dolog amin megakadna a szemem. Ez leginkább egy magas, jó alakú, elegánsan felöltözött férfi tökéletesre belőtt séróval :D

2017. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!