Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ő szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ő szerintetek is álompasi?

Figyelt kérdés

[link]


Én eddig nem hallottam róla, csak most hogy bronzot nyert egy futóversenyen. Mikor megláttam azonnal megtetszett, aztán mikor megtudtam hogy állatorvos konkrétan beleestem :D

Helyes, okos, magas, sportos. Kár hogy felesége van :D

Ti is odavagytok èrte?



2017. aug. 8. 19:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Teljesen közömbös
2017. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
21%

Az senkinek nem tűnt fel, hogy a nagy álompasinak nem éppen nagy a cerkája ott alul?

[link]

De pont ezért is óriási teljesítmény, hogy fehér emberként egy ilyen őserőt igénylő sportban a fekete izomtornyok között lett 3. befutó. Nem kis teljesítmény.

Ő szerintem inkább ilyen tipikus cukormázas férfi ideál a naiv nőknek, akik egy képtől elolvadnak. Nem megbántva, de a kérdező is ilyen lehet. Ezernyi oka is lehet még annak, hogy közel se legyen álompasi. Például a már fentebb említett dologgal kapcsolatban - és tényleg nem akarok tahó lenni - de nem tudhatod milyen az ágyban, milyen a habitusa stb. Lehet az első éjszaka után nagy csalódás érne téged. Márpedig a jó kapcsolat alapja a tökéletes szex.

2017. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
66%
Nemtom, nekem nem jön be. Ettől másnak lehet álompasi.
2017. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is megy a sztárokba belehabarodás, imdb, filmography letöltés, és az a hétvége, de ez a pasi nem fogott meg.
2017. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24%
Valaki elárulná, hogy miért pontozta le mindenki a 22-es válaszomat. Szerintem teljesen helytálló volt amit írtam.
2017. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
10/3 max
2017. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

#22 Te igen agyalágyult! Hallottál már a vérpéniszről? Ha nem, akkor nézz utána...

Gondolom te is gyarapítod a csoportot, ahol a nők a pénzre, rangra, nagyfaszra mennek-de egészítsd ki a listát, ha valami hiányzott- és szerintem csak te nézted meg a farkát, nekem nőneműként nem jutott eszembe, te kisbúza. Szerintem mindent elmondtam, hogy mi az oka a 0%-odnak. Ne búsulj, mindjárt jönnek a csapattársaid és valamennyire feltornázzák a százalékod!

2017. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
#23 Neked milyen pasik jönnek akkor be?
2017. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért nem semmi. Ez a fószer sikeres, tanult, sportos mégis a többségnek itt nem jön be, tudom, hogy ez nem reprezentatív, de érdekes. Mit kell ahhoz manapság teljesíteni, hogy egyáltalán ránézzenek az emberre? Az átlagjózsiknak elkeserítő a helyzet(ez a csávó messze nem az), de de még ő is kevés:O
2017. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Jaaajjjj

Nekem kicsit ellenszenves a feje. Szóval nem, ő biztos nem álompasi

2017. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!