Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális? Szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? Szerintetek normális ha egy srácal egyszer lefeküdtem igaz nem volt jó mert feszült voltam. És azóta igazából nem taliztunk élö sexet nem akar csak kemera sexet? De az tetszik neki. én ezt nem értem

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 01:46
 1/9 anonim válasza:
hátt inkább eloben mind kamera.. :)
2010. máj. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lusta odatolni a pofáját
2010. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát én is ezt mondtam neki h élöben szeretnék vele mert az jobb dehát lehet hogy fél hogy utána többet akarok
2010. máj. 24. 02:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, már onnantól nem normális, hogy qrválkodsz!
2010. máj. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi az h árválkodom?
2010. máj. 24. 02:17
 6/9 A kérdező kommentje:

ez q

urvaság?

2010. máj. 24. 02:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az, tulajdonképpen szexpartnerek vagytok ha jól értem. Vagy valami olyasmi. Nem akar járni veled, de veszettüól tetszel neki, ezért akarja a kamszexet, viszont mint barátnő, nem kellenél neki. Röviden ennyi a szitu interpretációja. Hogy te ebbe belemész-e, rajtad múlik, bár ha én (f/27) hasonló helyzetbe kerülnék egy csajjal, nem mennék bele. Élőben jobb, mint kamban, ráadásul élőben kevéssé vagyok gátlásos. (Meg nem kell félni attól, hogy utána kikerülsz napisz*rra.)
2010. máj. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ez az én is igy vagyok,h élöbe jobb.és ezt nem értem h ugy miért nem akar velem
2010. máj. 24. 10:53
 9/9 A kérdező kommentje:
hát sajna nem lettem okosabb:(
2010. máj. 25. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!