Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak velem interneten ismerkedni, talán túlértékelem magam?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Az utóbbi időben azt vettem észre,hogy alig akad,aki interneten, facebookon írna,hogy szeretne ismerkedni .

Leszögezem,még most az elején,hogy fent vagyok fb-n,igen,de nem az életem része,képeim is kb félévente vannak,ami új.

Tavaly nyáron havonta kb 3-4 fiú/férfi volt,aki érdeklődően írt nekem , tehát nem a sablonszöveg meg a "teccel" és társai.


Most idén nyáron,talán egy -két személy volt,de nem is törődtek vele,hogy a semmiből írnak,nem foglalkoztak azzal,hogy mit gondolok erről. Nekem szimpatikus,ha azt is megírja már az elején,hogy miként talált rám.

Nézegettem a tavalyi képeim,illetve az az előttieket,és a mostaniakhoz képest sokkal kislányosabb voltam...és bár sok dicséretet kaptam,szerintem nem voltam olyan szép,mint aminek beállítottak.

A mostani képeimen a korom tükröződik úgy gondolom . Eddig sem voltak magamutogatós képeim,nem ez változott,hanem én magam.


Élőben ismerkedni általában buliban szoktam odajönni hozzám , kb havonta járok. A mindennapokban kapok visszajelzéseket az utcán,szólítottak is már le,de nem a korosztályom.


Nem is tudom a kérdésem miértjét, de szívesen várom hasonló cipőben járó lányok véleményét,illetve fiúkét,hogy a közösségi oldalakon hogy megy ez..


2017. aug. 9. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi időben azt vettem észre,hogy alig akad,aki interneten, facebookon írna,hogy szeretne ismerkedni ."


idáig olvastam, és ne tudjak felkelni reggel a kurvä munkába ha nem így van :D

komolyan... megsajnáltalak, ja mégse.

majd itt a gyiken bepótolod, mindjárt körbenyalnak a kanos pubik, annak ellenére hogy kamu szagot érzek.

2017. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést... rám még SOHA nem írtak rám facebookon ismerkedési céllal (mondjuk én ennek örülök)...... Kéne? De miért? Az nem társkereső................???????
2017. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyit rólad. Nyilván nem írsz vissza senkinek.
2017. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen,így van,ne haragudjon senki,de itt nem szeretnék visszaírni senkinek sem.

Nincs mögötte arc,ez az egyik oka. Néhányszor volt már,hogy jókat beszélgettem itt privátban,de nagyon kis arány volt az abból,mint ahányan írtak. Úgyhogy erről ennyit,nem is ez a kérdés most.


Amúgy tök jogos,hogyha kamunak nézi bárki a kérdést. Gondoltam,leírom a helyzetem, hátha sikerül mások által más szemszögből is nézni a dolgot.

2017. aug. 9. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg túlértékeled magad.
2017. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok és talán életembem ha ketten írtak így rám.

Szerintem alapvetően hibás a hozzáállásod. Miért gondolod, hogy a srácoknak kell utánad rohanni?

2017. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Facebook alapból nem társkereső oldal, miért írna rád vadidegen ember? Lesznek persze de azok 90% az a ''szia tetszel'' kaliberű üzenetek. Persze aki kitesz magáról olyan képet ahol kint a fél melle vagy segge, az kapja a havi 100 kangörcsös pasit.


Egyébként ne várd el hogy epedjenek érted a pasik, de ha ezt szeretnéd akkor vess be valami optikai tuningot, jobb képek, picit jobban adsz a külsőségekre (nem azért mert ez fontos, de a képek alapján nem lehet belsőt értékelni) és akkor talán rád írnak a Facebook büszke lovagjai.

2017. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na majd itt lesznek,nyugodj meg!!:))
2017. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Facebookon én sem írtam még rá egy lányra sem ismerkedési céllal. Max, ha már személyesen megismerkedtünk, akkor pl másnap facen folytattuk, megbeszéltük az elözö napot... szerintem ritka a direkt facebook ismerkedés.
2017. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Küldesz linket lehet írok neked és akkor plusz egy!
2017. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!