Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek sűrűn szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek sűrűn szokták dicsérni a feneketeket?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és érdekelne, hogy nektek is annyiszor mondják-e, h milyen jó, tehát ez "általános", vagy tényleg van benne igazság.
2017. aug. 10. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A párom napi szinten dicséri. Más még soha nem mondott rá semmit.
2017. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
26%

Nekem sokszor dicsérik, de nekem tényleg jó fenekem van, szóval, nyilván van benne igazság.

A melleimet nem szokták, mert mellem nincs, szóval gondolom, mindenkin azt dicsérnek, amije van meg ami szép rajta :D

2017. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így vagyok. Fenekemet rendszeresen, mellemen meg ugye nincs mit.
2017. aug. 10. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat edzek, szóval nekem elég durván kerek a fenekem, és akivel olyan viszonyban voltunk, mind megdicsérte, hogy wow.
2017. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs mit dicsérni a melleteken?


Értem én, hogy esetleg kicsi vagy nem hetyke, na de attól még lehetne kedveskedni neki, midenkinek jólesnek a dicsérő szavak.

2017. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A baratom szokta, mas szerencsere nem es nem is akarom, hogy rajta kivul barki dicserje a fenekemet vagy a melleimet.
2017. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párom szokta, más meg törődjön magával.
2017. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekli egyáltalán a férjemet sem a mellem sem a fenekem, viszont bármit megvehetek.
2017. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a barátom, de az úgysem őszinte bók.
2017. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szokták dícsérni ,de nem napi szinten.

A legtöbb ember inkább csak bámulja.

A mellemet még nem igazán dícsérték de egyik barátnőm akinek kisebb a melle mindig megjegyzi hogy "úristen mekkora" (pedig nem olyan hatalmas). A mellemet is inkább csak bámulni szokták még akkor is ha egy teljesen zárt nyakú felső van rajtam:D

2017. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!