Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást meg szokott dicsérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást meg szokott dicsérni a neje, élettársa mikor meg csinál valamit?

Figyelt kérdés

Vendégségben voltunk egy házaspárnál ahol a férfi barátomat megdicsérte a felesége miután elmosogatott. A feleségem sosem dicsért meg az elmúlt 4 év alatt, ha kicseréltem a villanykörtét, vagy az ikeás szekrényt összeszereltem. Én pórszívózok mindig!

Ma már a nőnek minden természetes?



2017. máj. 22. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Dicsérni? Mi a fenének?

Nem az anyukád vagy a főnököd.

Én megköszönni szoktam a páromnak mikor a kérésemre elvégez valami munkát.

De a házimunka közös feladat, úgyhogy nem besegít egyik a másiknak, így nincs miért dicsérgetni a másikat.

Furán is hangzana:

"Mennyeien mosogatsz szívem!" "Életem ez a porszívózás istenien sikerült!"

2017. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, más lehet, hogy úgy írna ki hasonló kérdést, hogy "A feleségem minden szirszarért megdicsér, mintha egy öt éves gyerek lennék. Szerintem nem nagy szám, hogy ilyeneket meg tudok csinálni, de ő úgy csinál, és nekem ez a folyamatos dicsérgetés úgy esik, mintha azt hinné, nem tudom önállóan megcsinálni, aztán örül, hogy mégis."


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy minden az egyéni igényeken múlik. Ha neked hiányzik, hogy a feleséged elismerje, amit teszel, megdicsérjen, hálát mutasson ki, akkor nyisd ki a szádat, és jelezd felé ezt az igényt!

2017. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég ciki lenne megdicsérni egy felnőtt férfit, amiért egyedül elmosogatott. Nem kisgyerek már.

Az más téma, hogy megköszönöm, és kimutatom, hogy jól esik. Vagy megdícsérem, ha valami tényleg jó lett. Erre is elég sűrűn van példa.

Sőt, ő is megköszöni a munkám, és megdicsér.

Na de nem a mosogatásért... Azért talán még a gyerek kap dicséretet, mert ügyesen elmosogat. De nála még át is kell nézni, mert néha elhagy foltokat...

2017. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Te megdicsered a nejed, ha elmosogat vagy kimos? A házimunka közös dolog, dicsérni a kisgyereket szokas.


Egy kivétel van, a kaja, de más okból. Étkezés után nem reflex megkoszonni annak, aki főzött

2017. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Én meg szoktam dicsérni a párom, de attól még nem tartom gáznak, ha vki nem dicséri meg a másikat. Nem kisgyerekek vagyunk, és az esetek többségében azért mindkét fél dolgozik, azért illene elfelezni a házimunkát, és igen, természetes kellene, hogy legyen, hogy mindketten beleadunk (ha mindketten dolgoztok, elég ciki sztem, hogy csak annyit teszel vele, hogy porszívózol, 4évente 2x kicseréled a körtét meg 1x összeszerelsz egy nyavalyás szekrényt... főzés, mosás, takarítás, bevásárlás, ügyintézés, gyereknevelés???). Ha nem dicsér meg a párom néha, vagy nem vesszük észre, nem halunk bele.
2017. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én meg szoktam dicsérni az új haját ha fodrásztól jön vagy az ebédet is mindig megdicsérem. Most jöttem rá, hogy én nem kaptam dicséretet sosem. Nem azt gondolom, hogy óriási probléma, de mást bezzeg megdicsérnek ennyi puff neki.
2017. máj. 22. 13:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Kommunikáció!

Egyszerűen mondd el a feleségednek, hogy neked is jól esne, ha néha megdicsérne.

2017. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam dicsérni, mivel nem él fogyatékossággal és felnőtt ember, így ezért megdicsérni degradáló szerintem. :D Megköszönni szoktam.
2017. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a világon nincs olyan nő, aki nem tud egy villanykörte kicserélni.

Neked inkább a gondod, hogy nem érzed, hogy törődnek veled, kedveskednek neked.

2017. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egy szót teszek hozzá ehhez a témához, és javaslok neked egy google-keresést: SZERETETNYELVEK!!!!
2017. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!