Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha 5 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha 5 és fél év után rátok írna az exetek?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk. Nemigazán akarok tőle semmit, csak érdekel mi van vele.
2017. aug. 10. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyjából azt, hogy na itt egy újabb alkalom, hogy cél és értelem nélkül eljópofizzak valakivel mondjuk fél óráig. Ha nagyon nagyon unatkoznék és nem lenne semmi dolgom, akkor visszaírnék, ha van jobb dolgom, akkor meg hagyom.
2017. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, par havonta szoktam is beszelni mindket exemmel, hogy mi a helyzet veluk.
2017. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelmetlen small talk-nak fognám fel. Az ilyen beszélgetéseket pedig ki nem állhatom. Szerintem ne tedd, felesleges, ha nem akarsz tőle semmit.
2017. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2017. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akar. Mi hat éve mentünk szét, normálisan váltunk el, de nem nagyon beszélünk, nincs már miről. Többek közt ezért is lett az exem, mert elhidegültünk egymástól, nem sok közös volt bennünk a végére. Elképzelni nem tudnám, hogy mit szeretne, talán kérni valamit.

Nálatok milyen a helyzet?

2017. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám (magamból kiindulva), hogy tuti valami lelkinyomora van (én ekkor szoktam régi ismerősöknek is írni), és én abban nem szeretnék részt venni.
2017. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ha jó kedvemben talál, még írnék is neki pár szót, ha nem, akkor így járt.
2017. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég írtam rá az egyik exemre a szülinapján, hogy mi van vele. Tök jót beszélgettünk, pedig már egy jó ideje nem vagyunk együtt.


Ha két ember barátként vált el, akkor szerintem ezzel semmi gond sincs. Próbálj meg a szülinapján - névnapján írni rá, és akkor nem lesz belőle semmi gáz. :))

2017. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!