Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha az exetek olyan dolgokat posztolna amiből azt gondolnátok öngyilkosságot tervez?

Figyelt kérdés
Van barátom, szóval nem érzek iránta semmit, de tudom nehéz élete volt, mert sok mindent elmesélt nekem és olyanokat rak ki amik miatt kicsit aggódom miatta...szerintetek beszélnem kéne vele? már próbáltam néha vele beszélni régebben, mert régen nagyon jó barátok voltunk és vissza akartam őt úgy kapni de sose válaszolt...szerintetek most érdemes írnom neki?

2013. júl. 3. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy komolyan ezt tervezi, akkor írj és próbálj segíteni. Bár szerintem ha valaki ilyet tervez, azt nem facebookra fogja kiírni...
2013. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megkerdezheted mi ujsag vele. Majd aztan alakul.

Ha az en exemrol lenneszo, en neki nem irnek. De a mi kapcsolatunk nem volt jo.

2013. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem túl jó a kapcsolatotok, vagy úgy gondolod nem lennél rá jó hatással, akkor kérd meg a barátait, hogy kicsit jobban figyeljenek rá.

Ha jó a kapcsolatotok, akkor írj neki egy bátorító üzenetet, de ne abból álljon, hogy "ne legyél már öngyilkos hee..."!

2013. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni vele.

Azt meg,hogy vissza akarod szerezni,azt neki is elmondhatod :)

2013. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem konkrétan azt írja ki, csak, hogy utálja az életét...de én tudom milyen élete volt...sokat tudok a múltjáról és hogy már 3x próbált öngyilkos lenni, ezért gondolom...

csak nem tudom válaszolna e nekem, mert én próbáltam beszélni vele többször is, de nem reagált, pedig akkor csak megkérdeztem miújság vele

2013. júl. 3. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, hagy élje... vagy ne élje az életét! Nem kell az empatikus rizsa a részedről, mert akkor meg elkezdene reménykedni. Az őszinteség -még ha fáj is- többet ér!
2013. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
aki arra készül, nem híreszteli el, az miket néz v. mit csinál, az viszont nem tartozik Rád, hagyjad N
2013. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés:S Nekem volt egy ismerősöm aki közösségi oldalon búcsúzott, nem is értettük, hogy miért köszön el, aztán kiderült, hogy öngyilkos lett:S

A helyedben én a barátaival beszélném meg, hogy figyeljenek oda rá!

2013. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék neki mert ha tényleg megteszi Téged életed végéig gyötörni fog a bűntudat, hogy talán segíthettél volna de nem tettél semmit. Nem szeretném ezzel a tudattal leélni az életem ezért én mindenképpen írnék neki. Másrészről azért attól, hogy szétmentünk én még igyekszem figyelni rá és vigyázni innen a távolból, kedvelem mint embert, igyekeznék neki segiteni de én ilyen vagyok mindenkivel szemben segítőkész.
2013. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként aki azt irja nem hireszteli az téved... főleg ha az illető már háromszor megpróbálta biztos nem a levegőbe beszél!!

Nekem is van ismerősöm aki így búcsúzott el a barátaitól! Őt sem vették komolyan de sajnos megtette..

2013. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!