Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti együtt lenétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lenétek egy olyan emberrel akibe szerelmesek vagytok, akivel szeretitek egymást, tetszik is nektek, de?

Figyelt kérdés
De rossz a szex. Nagyon rossz. A csók sem az igazi, amikor már mindent megpróbáltál szex pszichológustól kezdve minden, de egészen egyszerűen, ha meg is van a vonzalom a szex része egyáltalán nem passzol. Járnátok így valakivel? Összekötnétek az életeteker vele? De tényleg szeretitek őt és szexuálisan is van vonzalom, csak nem passzoltok az ágyban.
2017. aug. 11. 00:13
1 2
 1/13 Interferencia ***** válasza:
97%
Nem.
2017. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2017. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez attól függ, hogy mennyire vagy szexuális beállítottságú.

Én például alapból el vagyok szex nélkül sokáig, de párkapcsolatban csak akkor érzem jól magam, ha a szex is jó.

De nálam alapból a szexuális vonzalomra épül elsősorban a jó párkapcsolat, és erre jön a többi (persze nagyon is számít a belső, tpde ha nincs kémia, akkor nálam az egy sima, erős barátság).

Szóval én nem lennék együtt ilyen emberrel, mert előbb-utóbb úgyis megcsalnám, és fájdalmat okoznék neki.

Azt tudnám még elképzelni, hogy nyitott kapcsolat (de ebbe sokan nem mennének bele. Tehát őt szereted, de mással (is) szexelaz. Még az is lehet, hogy előbb-utóbb egymásra hangolódtok.


De! Ha neked a szex sokadlagos (vannak ilyen emberek, pl anyám). És a belső, a szeretet sokkal fontosabbak, akkor működhet.

2017. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem.

Az is kérdés, hogy milyen téren nagyon nem jó a szex?

Túl rövid? Nem elég odaadó? Havi 1x elég neki míg te heti 4x szeretnéd? Látsz e nála fejlődést? Mi váltja ki, ha arról van szó, hogy nincs kedve? Lehet e ezen segíteni? Meg tudjátok e beszélni? Ő akar e ezen változtatni vagy jó így neki?

2017. aug. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem, barátaim vannak, nincs szükségem többre, nálam onnan kezdődik a kapcsolat, ha a szex nagyon jó. Idáig azt tapasztaltam akivel a csók jó volt azzal a szex is. Ha szexuálisan lenne vonzalom a többi része is menne.
2017. aug. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem! 30F

És a párom sem 29L (ezzel kezdte az elején, hogy ha az nem működne akkor nem lenne inkább párja)

2017. aug. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha szakemberrel se jutottatok sehová sem, akkor felejtős

Nem jó megcsokolni,akit szeretsz? Régen rossz

2017. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem. Próbáltam már, nem. Leépíti az önbizalmam, nem érzem magam igazi nőnek, és az egész nagyon gyorsan átalakul lakótársas kapcsolattá.


Számomra semmi értelme, jobban el tudok viselni bármilyen párkapcsolati súrlódást, ha cserébe este úgy bújunk ágyba, hogy látom, hogy

2017. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vége lemaradt... Szóval hogy este látom, hogy felfal a szemével és megőrülünk egymásért.
2017. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!