Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Együtt lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Együtt lennétek egy olyan lánnyal, akinek nagyon tetszenek a belső tulajdonságai, de külsőre teljesen semleges, vagy kifejezetten nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 16:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha például nem találnátok sehogy más barátnőt, "ráfanyalodnátok"?
2016. okt. 16. 16:18
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha az ember találékony és leleményes akkor mindig lesz neki egy nehéz bombázója. Szóval a te kérdésed semleges.
2016. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

remélem tisztában vagy vele, hogy ezzel a kijelentéseddel "ráfanyalodnátok" magadat alázod csak meg, mert ennyire nem becsülöd magad, lekicsinyled magad, és állítom, hogy még utálod is magad, plusz az önbizalmad a béka s..gge alatt lehet, ha ennyire utálatos kijelentéseket teszel magadra nézve!!


egyébként fordítsd meg a kérdést a saját szemszögedből nézve, te mit válaszolnál rá?

2016. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, nem.
2016. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy lennék-e olyan lánnyal, aki után mondjuk nem fordulnék meg az utcán, viszont valahogyan mégis sikerülne felkeltenie az érdeklődésemet akkor a válasz igen. Viszont csak azért nem "fanyalodnék rá" olyanra aki nem tetszik, mert épp nincs senkim.
2016. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

A "ráfanyalódás" nálam nem "játszik", hacsak nem szexuális kaland esetén.


De nézzük meg azt az esetet, amikor kilátásban lehet párkapcsolat:

Nekem a benső (a lelkivilág) a döntő egy párkapcsolatban.


De a benső is eleve több rétegű:


- párkapcsolatban van olyan része, amely a szexuális kisugárzásról szól, ez olyan vonatkozás, amelynek semmi köze a külsőhöz (annak ellenére, h a külsőnek is van nyilván szexuális jellege, de az egy másik tényező!) ;


- van a léleknek nem kifejezetten szexuális kisugárzást, vonzalmat jelentő része olyan is, amely szintén az illető női mivoltáról szól, pl mennyire anyai jellegű, mennyire mély az érzelemvilága, mennyire gyengéd, mennyire empatikus stb - ezeknek is van jellegzetesen női része, mely fontos egy párkapcsolatban számomra.


A bensőt, a lelket alapjában így értem (ha most csak a párkapcsolatot és evvel együtt a szexualitást nézzük).


Ahhoz, hogy párkapcsolatot kívánjak egy nővel , ahhoz nem elég, hogy számomra elérjen egy minimum szintet a lelkivilága (úgy értem, kielégítően közelít az én lelkivilágommal való harmonizáláshoz), de ezen felül kell az is, hogy külsőre legalább semleges legyen (jobb esetben vonzó).

(Tehát lehet akármilyen vonzó a lelke, annak akár női oldala is, ha számomra kifejezetten ronda, akkor nem sanszos nekem párkapcsolatra. Bár volt 1-2 kivétel életem során, amikor annyira átütő volt a nő lelkivilága, hogy túl kövér is volt sajnos, meg 50 feletti is, mégis vonzott. De ez igen ritka és speciális eset.)

2016. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...SOHA NEM TENNÉK ILYET...Ugyanis én a nők terén mindigis MAXIMALISTA voltam...Éshát előnyös külső nélkül én nem tudtam nőnek elfogadni soha, semmilyen hölgyet...És egy ronda nő esetében mind elméletben,mind pedig a gyakorlatban ki volt zárva mindenféle kapcsolat mindig az esetemben...Akármilyen előnyös belső tulajdonságokkal is rendelkezett az adott nő...
2016. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Saját részről én biztos nemet válaszolnék, azonban ismerek olyat, aki pont ilyen helyzetbe belement, először csak a szex volt a cél, de azóta úgy ahogy vannak. Belső tulajdonságokban nagyon egyeznek, de a leányzó külseje sajnos nem jön be neki, egyáltalán.
2016. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max szex kapcsolat.
2016. okt. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha külsőre nincs meg a vonzalom részemről, akkor azzal sajnos nem lehet mit csinálni.

De persze még ha nem is álmaim nője külsőre, de azért találok benne vonzó dolgokat, és tökéletes a belsője, akkor viszont simán bejöhet.

2016. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!