Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kereső pasiknál tapasztalom azt elvet, hogy inkább se nem csúya, se nem szép, vagyis átlagos csajokkal jönnek össze, mert azok rendesebbek mint a plázacicák?

Figyelt kérdés

Van olyan pasi aki esetleg mégis úgy érzi hogy bombanője van és vele találta meg a komoly kapcsolatot?

Vagy tényleg így van mint a fenti állításban, mindenki inkább átlagosnak érzi a párját?


2017. aug. 11. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is így látom, nekem is jobban bejönnek az átlagos kinézetü lányok, de persze ez nem jelent sokat, a belső a fontos, de sok átlagos külsejű csaj belső értékei számomra nagyon passzolnak.
2017. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Milyen komoly kapcsolatot lehet egy plázacicától elvárni? Ha még mindig a shopingolás a téma nála, akkor nagyon nincs kész a családi életre. Az ilyennel nem lehet mit kezdeni, leszámítva az időnkénti pár kellemes órát. Olyat viszont nem keres, aki már komolyat szeretne...
2017. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor ne plázacicát nézzünk, talán rosszul fogalmaztam.

Szóval van aki mégis úgy érzi hogy igenis szép barátnője van, és nem csak átlagos?

2017. aug. 11. 09:57
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mi férfiak, ha komoly kapcsolatot keresünk, inkább a belsőt vesszük figyelembe, mint a külsőt. Ha a lelkébe beleszeretünk egy lánynak, úgyis szépnek fogjuk látni.
2017. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem átlagosan szép, viszont van legalább két barátom, akiknek ugyan olyan kedves és értékes a feleségük, mint az enyém, (na, neeem, az enyém még okosabb, de ő tényleg nagyon okos nő:)) szóval kedves, értékcentrikus a feleségük, viszont már szinte modell szépségűek. Ne képzelj el túlcicomázott libát, csak a vonásaik, alakjuk volt olyan a gyerekek előtt. (Egyiknek négy gyereke van, a másiknak kettő) s ugyan úgy ici-picit megasszonyosodtak, mint az én feleségem. De ez semmiség, mondjuk 5-6 kiló plusz a modellalkatukra, semmi, csinosak nagyonon mind a hárman.
2017. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális férfinél úgy van,hogy az első a belső/személyiség! Ha szereti,szépnek látja. Ha csak a külseje tetszik;csinosnak - vonzónak. De ha mindenestől szereti,akkor az "álmai nője".

Egyébként egy "átlagos ember" sokkal életszerűbb,igazibb,többet dob rajta az egyénisége,stb.

Én pl,sosem tudtam odáig lenni egy modell kinézetű pasiért. Nekem "tucat"!

Inkább lennék egy olyan férfi mellett,aki Szeret,annak ellenére is,hogy vannak tőlem szebbek/szexibbek/okosabbak. Mint egy olyan mellett,aki szépnek,szexinek lát- de nem szeret. Rosszabb esetben,mást szeret.


Bocsi! Nő voltam és talán off is.

2017. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2017. aug. 11. 10:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet, soha nem értettem. Attól, hogy a média, reklámok, stb az sugallják, így néz ki egy szép nő, még egyáltalán nem biztos, hogy nekem is tetszik. Ez alapján nézném a párom, még átlagos sem lenne. Ettől függetlenül, nekem az ő alakja egy csoda.

Komoly kapcsolatban meg fontos a külső, de az egésznek csak kis szelete.

2017. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz. A szép lányokat kvázi tárgynak tekintik. Már eleve úgy közelítenek feléjük,hogy mivel csinosak,ilyen világban nagyobb a megcsalàs veszélye,ezért csak kalandokra kellenek. Kapcsolatra nem megbízhatóak. Mutogatják magukat facebookon,instagramon ezzel növelve az önbizalmukat,magamutogatás,ami a komoly férfiaknak egyáltalán nem tetszik. Nem akarják ilyen féltékenykedésnek magukat kitenni. Ugyanez fordítva is igaz. Azért akarok én is átlagos fiút magamnak. Amikor még fiatalabb voltam én is több embernek tetszettem,konkrét ajánlatokat tettek,családos emberek,meg tizenévesek.Persze mindnek csak arra kellettem volna,aztán néztem nagyot amikor megjelentek a barátnőikkel. Akik átlagos kinézetűek,sőt ducik,konkrétan semmi igényszintjük nincsen,nem követik a divatot,ellenben valószínű,hogy nincsenek elszállva maguktól,kedvesek,elfogadják magukat úgy ahogy van. Ezáltal megszépülnek a férfiak szemében is.

Én ezt így ezzel tudom magyarázni.

2017. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha eltekintünk a nem szerencsésen választott plázacica megfogalmazástól, akkor végüils igazad van a főkérdésedet tekintve. Legalábbis ami engem illet. Ettől függetlenül, akivel utoljára gondoltam komoly kapcsolatra, számomra bombanőnek nézett ki. Tudom, hogy nem tökéletes, sőt, olyan szépséghibája van, ami másoknak esetleg visszatetsző, de nekem pont ez tette extra különlegessé, egyedivé.


Az "átlagos" megfogalmazást is inkább kikezdeném, nem azon van a hangsúly ilyenkor. Hanem azon, hogy a nő tisztában legyen önmagával, és elfogadja... Mert egy "átlagos" nő, aki csúnyának látja magát, könnyebben bepucsít másoknak, ha szépeket mondanak róla... Míg egy önmagával tisztában lévőt hidegen hagynak az ilyen gagyi fektetési próbálkozások. Többnyire.

2017. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!